Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tagadják sokan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják sokan hogy korosodó férfiként nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés
Most hétvégén voltam egy esküvőben, ahol egy szingli nő sem volt viszont 30 feletti egyedülálló férfiból heten voltunk és még pár fiatalabb is volt. Ismerem őket és megbízható, dolgozó, rendes emberekről van szó akik ki is néznek valahogy de mégis évek óta nincs senkijük. Ezek után ne jöjjön nekem azzal senki hogy korosodó férfiként ugyanolyan könnyű ismerkedni mint nőként. Miért tagadják ezt egyesek?
2022. aug. 23. 15:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha nem tagadják, jobb életed lesz?
2022. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

#20 Szóval negatív vagyok mert nem tagadom a valóságot?


#21 Nem nem lesz, csak amikor kérdezik hogy miért nincs 38 évesen feleségem és családom akkor ha elmondom hogy nagyon nehéz ismerkedni és több ismerősöm is ebben a helyzetben van akkor megkapom a szokásos sablon szöveget:


"Könnyű ismerkedni, csak nem akarok!" vagy "Túl magasak az elvárásaim és adjam le az igényeim" a béka segga alá kb...

2022. aug. 23. 22:20
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos, nagyon nehéz megtalálni az egyedülálló 30-as csinos nőket.


Mert én is bármerre járok, bármelyik csinibb, szebb nőt is kicsit is megismerem mindegyiknek pasija van.


Lehet, hogy elbújnak, bújócskáznak....nyilván vannak.


De nagyon nehéz megtalálni őket :)

2022. aug. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
30 felett a csajok HÁZASOK! Meg kell várni amíg elválnak.
2022. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!