Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem bírják elviselni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírják elviselni a korosodó férfiak, hogy nem kellenek a fiatal nőknek?

Figyelt kérdés

Mellé ócsárolják agyba-főbe a 30 fölötti nőket, meg jókat szórakoznak azon, hogy jaj, lejárt az idejük, bezzeg nekik... Aztán egótól telve próbálkoznak a húszasok körül és fel vannak háborodva, ha valaki apának meg öregnek hívja őket, ha már ők nem veszik észre magukat...


Miért vannak illúzióik a kivénhedt férfiaknak? Miért nem tudnak méltósággal megöregedni és azt szépnek tartani, aki hasonlít is hozzájuk és talán sokkal kiegyensúlyozottabb lenne az a kapcsolat, mintha körülöttem erőlködnének és játszanák el, hogy mennyire rohadt fiatalosak és milyen fless csődörök?


2020. ápr. 21. 14:14
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

Például itt is megy a hisztikriszti... Savanyú a szőlő, ha valaki az igazat mondja, erre pedig a következő körben az szokott lenni a megoldás, hogy elmondják a korosztályuk nőjeit minden szarnak, hogy meglegyen a sikerélmény.

2020. ápr. 21. 14:18
 2/37 anonim ***** válasza:
41%
Ezt a baromságot te találtad ki? Nekem minden 3. negyvenes ismerősöm 10-15 évvel fiatalabb nővel van együtt, ja és nem milliomosok.
2020. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
47%

ha valaki apának meg öregnek hívja őket,


A statisztikák szerint a nők 37%-a az apjakorú férfiakat részesíti előnyben.

2020. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
53%
Majd linkelgetik itt neked a gagyi gorbeiket, hogy marpedig ez sTaTiSztIKa, hogy az idosek kellenek a fiatal noknek. Holott igazabol egyetlen egy reteg van, ahol ez igy van: milliomos 40+-os ferfiak es a dolgozni egyaltalan nem akaro, wannabe instaceleb nok. Na, naluk nem szamit, ki hany eves, kozos kepek ritkan vannak, maximum hathavonta egyet kitol a lany, hogy mennyire imadja amugy a ferjet, aztan ennyi.
2020. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
93%

"Nekem minden 3. negyvenes ismerősöm 10-15 évvel fiatalabb nővel van együtt"


Érdekes, nekem egy sem.

És rosszul vagyok a beprobalkozo bacsiktol.

2020. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
61%

"statisztikák szerint a nők 37%-a az apjakorú férfiakat részesíti előnyben."


KIZÁRT!

Ez csak vagyalom. Istenem, de lúzerek vagytok és nem veszitek észre, hogy röhögnek a hatatok mögött a lányok.

2020. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
59%

Hülyeség, amit írsz kérdező. Ha egy középkorú férfi jól néz ki, sikeres, intelligens stb, miért ne lehetne együtt egy huszonévessel például? A kereslet-kínálat megtalálja egymást, aki jól néz ki (ezalatt nem feltétlenül azt értem, hogy Brad Pitt, hanem hogy nem pocakos, igénytelen papa), az tud találni fiatalabb barátnőt. Nem is egy ilyen jól működő kapcsolatot ismerek.

Neked ezzel mi a baj? Te meg legyél olyannal, aki neked tetszik, ennyi.

2020. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
34%

Minden bizonnyal ugyanazon okból, amiért a korosodó nők nem tudják elviselni, hogy már nem ők vannak a középpontban.

Rossz dolog elveszíteni valamit amit régen nagyon élveztél, de itt lehet találni mindig olyanokat akik melléd állnak, ha gyártasz valami magyarázatot ami megnyugtatja a lelked.

És a két nem dobálhatja egymásra a sarat.

2020. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
62%
#8as vagyok, ezt nőként (méghozzá huszas nőként) írom, mielőtt valaki rám fogja, hogy álmodozó bácsi vagyok.
2020. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
"ha jól néz ki". Szóval a 10%, ami megvan a korabeli nők között is ugyanúgy.
2020. ápr. 21. 14:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!