Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem bírják elviselni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírják elviselni a korosodó férfiak, hogy nem kellenek a fiatal nőknek?

Figyelt kérdés

Mellé ócsárolják agyba-főbe a 30 fölötti nőket, meg jókat szórakoznak azon, hogy jaj, lejárt az idejük, bezzeg nekik... Aztán egótól telve próbálkoznak a húszasok körül és fel vannak háborodva, ha valaki apának meg öregnek hívja őket, ha már ők nem veszik észre magukat...


Miért vannak illúzióik a kivénhedt férfiaknak? Miért nem tudnak méltósággal megöregedni és azt szépnek tartani, aki hasonlít is hozzájuk és talán sokkal kiegyensúlyozottabb lenne az a kapcsolat, mintha körülöttem erőlködnének és játszanák el, hogy mennyire rohadt fiatalosak és milyen fless csődörök?


2020. ápr. 21. 14:14
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
27%

Nekem rengeteg ilyen ismerősöm van, 40 es férfi, 20 on éves nő. És kedvesek, aranyosak, évek óta együtt vannak és szeretik egymást. És nem milliomos férfiak ezek. Stabil, értelmes, átlagos kedves férfiak.


[link]

2020. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
31%
Sok eszed van ha a gyk-s lúzerekből indulsz ki. Meg sem néztem mit linkeltél. Viszont az élet azt igazolja hogy egy jó 40-esért sorban állnak 16-tól 60-ig a nők. Ha tetszik neked ha nem...
2020. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
26%
Illetve kedves kérdező az mitől lehet szerinted, hogy rendre majd mindig 40-es férfiak nyerik el a világ legszexisebb férfija címet? Pedig 18 tól 60 évig szavaznak a nők. Na?
2020. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
51%
Ezek a férfiak egy idő után úgyis csalva lesznek egy feleannyi idős pasival,mint amennyi ők maguk.Kb. mindenhol ez van,ahol van 10-20 év a férfi javára.
2020. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
54%

Senki nem áll sorban a 40-esekért :D

Max a 25-30 körüli jó pasikért,na ők tényleg jók minden nőnél,15-től 65-ig.

2020. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Egyesek azt hiszem, felcserélték a nemeket...:DDD
2020. ápr. 21. 14:52
 17/37 anonim ***** válasza:
31%

Egy negyvenes férfi hol kivénhedt? Hol laksz te? Ózdon a putriba?


Egy negyvenes férfi még jól néz ki. Van mögötte tapasztalat. Van egzisztencia. Van mögöttes tartalom. Nem valami műanyag anyuci kedvence, nem a fb-on szocializálódott. Soroljam még? Sok 20 éves lány örülne, ha eljönne velem egy hétvégére, és most nem a szexre gondoltam. Érdekes az is, hogy nincs problémám negyvenes létemre a 20-30-40-50-es korosztályból ismerkednem. Ráadásul van egy mércém is.


Te mint huszonéves kislány, mit tudnál nekem nyújtani? Én inkább ezt a kérdést tenném fel. Na és most sem a szexre gondoltam, mert az magában egy nulla.

2020. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
49%
37 és fél éves tanár vagyok, tantok két kozepiskolában, és egy egyetemen óraadóként. Megsúgom, az utóbbi években nem egy és nem ketto tantványom próbálkozott be nálam, hogy elmehetnénk meginni valamit, hanem tucat. Ha ennyire nem vonzóak a 40 koruli férfiak, akkor a kutya sem venne észre. Márpedig ha egy tini lány, vagy egy 20 éves észrevesz, az sosem rossz dolog. Lehet csak egy kaland volnék nekik (sosem jonnek ossze tantvannyal, nem is lehetne), sot tuti, de ebbol latszik, hogy a 40 koruli ferfiak is igencsak vonzóak még szexuálisan a valo eletben. Persze a gyk-s nok kulon fajt kepviselnek...
2020. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
57%
Nekem 28 évesen 50 éves párom van, aztán mégis ő csalt meg és nem én őt... Az előző párom is 18 évvel volt idősebb mint én. Ez alkattól is függ. Van barátnőm aki a fiatalabb vagy vele egykorú pasikat szereti.
2020. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 mikeXxX ***** válasza:
43%

Nem tudom miért kell általánosítani mindig mindenkit itt na mindegy!

Engem sok fiatal lány környékez meg ennek ellenére sem velük sem a kortársaimmal nem hinném hogy paraszt lennék max aki megérdemli annak adom az ívet de aki közeledik normálisan annak én is megadom a tiszteletet talán max ha valaki nem veszi a lapot hogy nem az esetem azzal erélyesebben beszélek de szerencsére ez kicsi százalék csak. 40f

2020. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!