Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tagadják sokan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják sokan hogy korosodó férfiként nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés
Most hétvégén voltam egy esküvőben, ahol egy szingli nő sem volt viszont 30 feletti egyedülálló férfiból heten voltunk és még pár fiatalabb is volt. Ismerem őket és megbízható, dolgozó, rendes emberekről van szó akik ki is néznek valahogy de mégis évek óta nincs senkijük. Ezek után ne jöjjön nekem azzal senki hogy korosodó férfiként ugyanolyan könnyű ismerkedni mint nőként. Miért tagadják ezt egyesek?
2022. aug. 23. 15:22
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#6

Ez hülyeség, a hitelt kivéve a többi pipa nálam, de addig el se jutok hogy ez szóba kerüljön, mert nem kíváncsiak rám sajnos.

2022. aug. 23. 16:00
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
Most ezt nem teljesen értem. 30 felett a nők leszbik lesznek? Vagy hogy van az, hogy 30 felett a nők házasok, vagy legalábbis párkapcsolatban vannak, a férfiak meg egyedülállók? :O
2022. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

#9


Szintén gyermektelen vékony egyedülálló nőt?

Mesélj még kérlek :)

2022. aug. 23. 16:11
 14/24 anonim ***** válasza:
#13 vékony férfi nem egy kategória egy vékony nővel. Talán ezt nézik be.
2022. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
64%

Vannak gyerektelen, vékony, 30-as nők.

Hogy pont nem azon az esküvőn voltak, semmit nem jelent. Minden, csak nem reprezentatív az az esküvő, ahol voltál.

AMúgy egy szingli nő inkább megkér valakit, hogy kísérje el, vagy inkább el sem megyedül.

2022. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%

12

Nem tudtad? Minden nő boldog párkapcsolatban él a chad párjával, és minden férfi szingli.


A matematikusok még nem jöttek rá, hogy lehetséges ez.

2022. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Akkor hol rejtőznek a szingli 30-as nők?


Arra várnak hogy idegenek elhívják őket valahova, mert egyedül nem mennek sehova? :)


Én nem látom hogy legalább egymás társaságát keresnék mint az egyedülálló férfiak, de ez is akkor legyen a férfiak hibája, hogy nem gondolatolvasóak és találják ki az utcán egy nőről hogy szingli és társra vágyik :)

2022. aug. 23. 16:33
 18/24 A kérdező kommentje:

#15


Ugyanezt látom a szórakozóhelyen vagy a társkeresőn, de tudom az sem reprezentatív.

2022. aug. 23. 16:34
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem azt szajkózzátok itt állandóan, hogy a 30-as férfiaknak kánaán van?
2022. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Negatív férfiként .
2022. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!