Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyik barátnőm állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnőm állandóan azokra a fiúkra bukik, akik bunkók vele. Akik kedvesek, minden szempontból jó jelöltek lennének, őket eltaszítja. Mi állhat emögött?

Figyelt kérdés
Mindig az elérhetetlen kell neki, akik megbántják végül és nagyon nehezen tudja ezeket a fiúkat elengedni is.

#szerelem #társkeresés #Nemamegfelelőpartner
2022. aug. 22. 14:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%

#9


Nem, ez független a külsőtől, a nők ugyanis bár megnézik a jóképű srácokat is, de elsődlegesen a személyiség lesz az, ami a döntésüket befolyásolja.


Ha van egy csoport, ahol vannak jó pasik is, de egy kevésbé jóképű srác a vezető, akire a többiek hallgatnak, akkor ő az alfahím. Ha esetleg bunkó is, akinek a többiek nem szólnak vissza, akkor meg sakk-matt helyzet. Ő viszi haza a legjobb nőket, mert a nőknek mindig a legnagyobb tekintéllyel bíró pasi kell: majd azt fogják mondani, hogy a srác nem az esetük, de "valami megfogta őket benne".

2022. aug. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%

11


Velem ez a büdös életben nem történne meg.

2022. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%

#12


Te férfi vagy nő vagy?

2022. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
18%

Nő.

És előre szólok, hogy iszonyatosan sz.arok rá, ha elkezdesz nekem itt vergődni, hogy "dehogynem".

Az életem, párválasztásom azzal vág egybe, amit én állítok, szóval kár próbálkozni.


Alapból tartózkodom a vezető típusú, erősen extrovertált, nagyszájú paliktól, ha még mellé bunkó is, akkor konkrétan undorodom, és jó eséllyel leszek én az a társaságban, aki vissza mer szólni.

De még ha az adott pasi olyan személyiségű, amilyen nekem nagyon tetszik, az sem fogja soha felülírni azt, ha nem az esetem.

Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen, aki így működik, szóval kár általánosítani.

2022. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%

#14


Ahogy gondolod. A véleményed tiszteletben tartom, de én ettől függetlenül egy olyan igazságnak tartom azta, amit leírtam, ami igaz a nők többségére.

2022. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%

"a srác nem az esetük, de "valami megfogta őket benne"."


Jajjj ez mennnyire igaz! Hányszor hallottam / olvastam ezt, két kezemen nem tudnám megszámolni.

2022. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16. #vanazapénz ("valami megfogta őket benne")
2022. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!