Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randizáskor jobb, ha eltitkolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizáskor jobb, ha eltitkolom, hogy IT területen dolgozok?

Figyelt kérdés
Emiatt a legtöbben azt gondolják, valószínűleg nettó 2-3 milliót keresek, viszont a valóság az, hogy csak nettó 800 ezret. Nem szeretném, hogy később csalódás érje a csajt a kezdeti túlzott elvárások miatt, amikor kiderül az igazság, azzal pedig mégse kezdhetem az ismerkedést, hogy én ugyan IT-s vagyok, de nem olyan, aki 3 milliót keres...

2022. aug. 19. 15:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre válaszolva: ne titkold el. És ne a kereset miatt ne. Párom pl erősen pályakezdő volt mikor összejöttünk, fél évig munka nélkül, ilyen olyan kis alkalmi projektekkel: tehát a béka segge alatt volt a keresete. Ennek ellenére neki a szakmája a szenvedélye, folyamatosan tanult, hobbiprojekteket csinált, állandóan kattogott, sokszor iszonyat nehéz volt hogy elmentünk valahova, és a semmiből az eszébe jutott valami, amíg haza nem értünk, nem nagyon figyelt másra, csak az adott dologra.


Na ez egy olyan dolog, amit, ha nem tudtam volna miert jár néha teljesen mashol, valószínűleg nem folytatódik a kapcsolatunk. De tudtam, így nem vettem zokon.


Aztán azóta sikerült álom helyen elhelyezkednie, bár szerintem a tudása bőven felülmúlja a munkakörét... De még most sem az a nagy kereső, a többi feltétel viszont álom nekünk.


Randizáskor nem a keresetedet kell tudnia a nőnek... Sőt hovatovább az elején semmi köze hozzá alapvetően. Azt viszont igen, hogy ez milyen időbeosztással jár, mekkora rugalmassággal avagy éppen rugalmatlansággal, vagy sokszor szelektív siketseggel( legalábbis barátom esetében)

2022. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
#4 Budapesten a havi 800k maximum junior fejlesztő pozícióban nagy dolog, egy medior általában már többet kap egymilliónál, egy senior meg bőven többet.
2022. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
senior fejlesztőként nettó 2M az átlag, első kézből tudom
2022. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!