Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randizáskor jobb, ha eltitkolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizáskor jobb, ha eltitkolom, hogy IT területen dolgozok?

Figyelt kérdés
Emiatt a legtöbben azt gondolják, valószínűleg nettó 2-3 milliót keresek, viszont a valóság az, hogy csak nettó 800 ezret. Nem szeretném, hogy később csalódás érje a csajt a kezdeti túlzott elvárások miatt, amikor kiderül az igazság, azzal pedig mégse kezdhetem az ismerkedést, hogy én ugyan IT-s vagyok, de nem olyan, aki 3 milliót keres...

2022. aug. 19. 15:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ismerősöm, normál munkaidőben keres nettó 4 milliót és még sincs nője.
2022. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Senior vagyok. Nem fejlesztőként dolgozok, üzemeltetési terület.
2022. aug. 19. 17:13
 23/33 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Nem kell azzal kezdeni az ismerkedést, hogy IT-s vagy. Amúgy is szóba kerül szerintem viszonylag hamar, hogy ki mivel foglalkozik, mik az érdeklődési körök, mik a hobbik stb. Ebbe pedig ha jól sejtem mind beletartozik a munkád. :) Szóval mindenképp hamar beszédtémává válhat. És szerintem ezzel nincsen gond. Én is IT-s vagyok és ahogy mondod, rengeteg ága van. Van amelyiket nem fizetik meg itthon, van amit meg jobban. És valóban, ahogy írod, mivel IT-ról van szó simán dolgozhatsz Amerikába, Dubai-ba vagy ahova szeretnél, illetve összejön (internet, ugye). Úgy pedig valóban mehetsz millió fölé, még ha itthon amúgy alacsonyabb keresetű ágban is dolgozol.


Ha a csaj ez alapján von le bármi következtetést, hogy biztosan milliomos vagy és egyből pörögnek a dollárjelek a szeme előtt (és hasonló), akkor csak magát minősíti. Eljátszadozhat a gondolattal, hogy biztosan jól keresel, mert miért ne... de akinek ez annyira számít, hogy utána csalódjon meg mit tudom én... hát jobb, ha időben kiderül. :)

2022. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Süt rólad a csóróság tényleg.
2022. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

(szerk.: Nem emlékeztem a mondat másik felére, bocsi:D

" én ugyan IT-s vagyok, de nem olyan, aki 3 milliót keres... "

Nem kell a pénzről beszélni, a foglalkozásról lehet. A többi pedig ugyan úgy értendő ez esetben is, mint az előző hsz-ben)

2022. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
persze, titkold el, hogy mivel töltöd az időd felét. Biztos jó kezdet ismerkedés során
2022. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Én 400 körül keresek nettóban (mérnökként🤣)de volt amikor 200 se volt meg mégis mindig volt csajom és nem csúnyák igénytelenek. Szerintem a fizut ne említsd ha ismerkedsz, max hogy milyen területen mozgolódsz
2022. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Itt még a takarító meg a budikotró is 7-800 nettót keres, már megszoktuk.
2022. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én olyan 350 et keresek C-s jogsis sofőrként, amikor 5-7 éve tanárként 160 nettót kerestem mégis volt 3 csinos barátnőm, egyik vegyész, másik építészmérnök, 3. meg közgazdász. Azóta senki. Nem ettől függ a dolog.
2022. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
És van 3 ilyen 40 hez közeli ismerősöm a volt vfolyamtársaim közül a gimiből, 38-39 évesen nettó 1 milliós senior mérnök, orvos, bíró. Mindháromnak talán még soha sem volt nője, pedig a nőket szeretik és nem rondák. Eljutnak randiig, 2 hét után mindegyiket dobják a nők valamiért. Nincs meg bennük az a valami x, talán a kémia, és nem a pénz a lényeg.
2022. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!