Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg így lehet elérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így lehet elérni, hogy valaki a megszállottunk legyen?

Figyelt kérdés

Külföldi tiktok videókban látom ezt, nagyon sok lájkkal és hozzászólással, amikben arról beszélnek hogy hogyan lehet elérni, hogy a másik fél ne veszítse el az érdeklődését, sőt megszállott legyen.


Ez pedig az, hogy hetekig kedvesnek kell vele lenni, törődő és figyelmes, mindig elérhetőnek kell lenni számára, mindig kezdeményező, majd ezt nagyon hirtelen el kell vágni. (lényegében ghostingolni). Hirtelen nem szabad válaszolni, érdeklődni, csk magunkkal foglalkozni. És erre olyan sok komment jött hogy ez így van, stb...


Ti hogy tapasztaljátok ezt?


Nekem pl. van egy kapcsolatom egy fiúval, akivel nem vagyok együtt, inkább kavarunk. És már megfigyeltem, hogy kattogok azon ha nem ír, én azonnal írok neki, mindig elérhető vagyok számára. De pont azon gondolkodtam, hogy ezért nem vagyok érdekes számára. Merthogy ő egyre kevésbé érdeklődik. És most kicsit megbántott egy mondattal, azóta nem írok neki, sőt meg se nézem ha ír, és hirtelen egyre többet keres engem...

Tehát mintha tényleg működne, azonnal eszembe is jutott hogy hány népszerű tiktok videó van erről.


Ugyanakkor én ezt toxikusnak tartom, utálom a játszmákat, de tényleg ennyire könnyen manipulálhatóak lennének az emberek?


2022. aug. 7. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 megúszta
2022. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 mindketten megúsztuk :)
2022. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A ghostingnal kidobnám.
2022. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!