Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg így lehet elérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így lehet elérni, hogy valaki a megszállottunk legyen?

Figyelt kérdés

Külföldi tiktok videókban látom ezt, nagyon sok lájkkal és hozzászólással, amikben arról beszélnek hogy hogyan lehet elérni, hogy a másik fél ne veszítse el az érdeklődését, sőt megszállott legyen.


Ez pedig az, hogy hetekig kedvesnek kell vele lenni, törődő és figyelmes, mindig elérhetőnek kell lenni számára, mindig kezdeményező, majd ezt nagyon hirtelen el kell vágni. (lényegében ghostingolni). Hirtelen nem szabad válaszolni, érdeklődni, csk magunkkal foglalkozni. És erre olyan sok komment jött hogy ez így van, stb...


Ti hogy tapasztaljátok ezt?


Nekem pl. van egy kapcsolatom egy fiúval, akivel nem vagyok együtt, inkább kavarunk. És már megfigyeltem, hogy kattogok azon ha nem ír, én azonnal írok neki, mindig elérhető vagyok számára. De pont azon gondolkodtam, hogy ezért nem vagyok érdekes számára. Merthogy ő egyre kevésbé érdeklődik. És most kicsit megbántott egy mondattal, azóta nem írok neki, sőt meg se nézem ha ír, és hirtelen egyre többet keres engem...

Tehát mintha tényleg működne, azonnal eszembe is jutott hogy hány népszerű tiktok videó van erről.


Ugyanakkor én ezt toxikusnak tartom, utálom a játszmákat, de tényleg ennyire könnyen manipulálhatóak lennének az emberek?


2022. aug. 7. 21:04
1 2
 1/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Manipulálhatóság kérdésében: Van aki igen, van aki nem. De inkább nem. Úgy gondolom, hogy felnőtt emberek vagyunk. Ha megbántott: Mondd meg neki!
2022. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van valóságalapja, de szerintem egy komoly kapcsolat nem tud kialakulni belőle. Volt egy srác ezt csinálta velem, játszadozott, nekem meg nagyon bejött és mentem utána. Randizgattunk és mikor számomra már zavaró volt, hogy olyan mintha együtt lennénk,de mégsem, kiderült számára nem vagyok olyan fontos. Ezekben nagyot lehet koppanni.

Azóta van párom, vele egyszer nem volt ilyen játszma, nagyon vonzó tud lenni az is, ha valaki tényleg meg szeretne ismerni és amit mond komolyan mondja. Szerintem aki érezteti veled, hogy csak néha vagy fontos neki, az egy kapcsolatban sem fog másképp tenni. Persze bármiből bármi alakulhat, de én ezt tapasztaltam.

2022. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vannak olyanok, akiknél ez hat.

Nálam pl. nem hat. Ha valaki hirtelen elkezd ignorálni, nekem az úgy jön le, hogy akkor nem egymást keressük.

Én is azt mondom, hogy ilyen játszmák helyett egyszerűbb az egyenes beszéd!

2022. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy toxikus, manipuláló gyökerek az ilyenek. Egyébként pedig nem jön be, legalábbis egy egészséges embernél.
2022. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#2 "Szerintem aki érezteti veled, hogy csak néha vagy fontos neki, az egy kapcsolatban sem fog másképp tenni."

Huu ez a mondat... :) ezt elmentettem ez nagyon igaz.


#3, Az lehet benne, hogy előtte nagyon tolja, nagyon elhiteti hogy fontos vagy, nagyon úgy érzed hogy odavan érted, jól esik az egodnak, aztán bumm, a semmiből ez megszűnik. Talán ezt nem tudják feldolgozni az emberek, hogy lecserélhetőek vagy eldobhatóak, és elkezdenek kúszni a másik után, hogy ismét megkapják de csak az ego dopping kell nekik belőle.

2022. aug. 7. 21:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy mérgező kapcsolat van kialakulóban.. Szerintem örülj, ha végül nem lesz ebből a "románcból" semmi.
2022. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell ghostingolni szerintem
2022. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 harebell ***** válasza:
100%
Egészséges felnőtt embernél ez jó eséllyel nem működik. Tehát sajnos sokakkal működik, de ők pont nem azok, akikkel jól működő, játszmáktól mentes, érett kapcsolatot tudnál kialakítani.
2022. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyannyira tuti módszer, hogy eddig két csaj próbálta eljátszani, abból az egyiknek azonnal kiadtam az útját, a másikkal szintén szakítottam, de aztán hosszas beszélgetések után végül csak összejöttünk, feltéve, hogy az ilyesmiktől, és a hasonló dolgoktól tartózkodni fog. (Kár volt, mert végig mindenben játszmázott utána is.)

Nekem egy kapcsolatban nem a bizonytalanságra, játszmázásra, kvázi átverésre van szükségem. Hanem biztonságra, megbízhatóságra, őszinteségre, szeretetre, és szerelemre. Ha valaki egy hétig a létezésemről sem akar tudomást venni, annak két oka lehet. Vagy mert jóval kevésbé érdeklem, mint ahogy az egy kapcsolatban normális lenne. Vagy mert játszmázik. Első esetben értelemszerű, hogy nem egymást keressük. Nem akarok olyannal járni, akit én teljes mrétékben szeretek, de ő engem csak úgy ímmel-ámmal, ha épp jobb dolga nincs. Utóbbi eset pedig egyértelműen átverés, hazugságra pedig nem fogok kapcsolatot alapozni. (Mi lesz később, ha már így kezdődik?)

2022. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Én is tettem hasonlóan. A pasi meg örült, hogy végre nem írogatok neki tonnaszám. Na ebből nem is lett kapcsolat:D
2022. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!