Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legfontosabb számodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legfontosabb számodra egy férfinél?

Figyelt kérdés
Csak egyet válassz!
2022. aug. 5. 12:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%

Jajj már gyerekek.

Ilyen kérdésektől mindig a női oldalak "mi kell a nőnek" cikkek jutnak eszembe.


A "kedves rendes ember" csak és kizárólag akkor érvényesül, ha már a nő esete vagy , összes többi esetben kocc van.


Ha nem így lenne miért van:

- sok nő bàntalmazó kapcsolatban

- sok nő szeretői kapcsolatban harmadik fèl

- sok nő testileg / lelkileg kihasználva , megalázva


Hol van ezekbe a történetelben a rendes kedves ember ?

2022. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%

Jaja kösz a mínuszt , előző kommentekben is olvasom ebben a kérdésben , hogy az én párom nagyon jó kepű, meg hát van pénz is , de hiányzik belőle a kedvesség 🤣🤣🤣🤣 ( baba ,minek vagy akkor vele )


Na ez egy olyan téma , amiben a nők imádnak maguknak hazudni , kedvesség rendessèg ? Ló#aszt

Erő és hatalom - ezzel fel tudok izgatni egy nőt , minden másra ott a baràtzóna


Hiszek a kivètelekben amúgy, de ahhoz hogy a kedvesség legyen **Tényleg** az elsődleges , egész más szexuális beállítottság is kell - a legtöbben mint itt is àltatjàk magukat, mint mikor elolvasnak egy romantikus könyvet.


Vagy mikor elmennek egy netes vakrandira , és uuupsz , nagyon kedves meg minden, de nincs meg a kémia.

2022. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
5%
A kemia az, amikor megmutatod a ferfias oldalad. Ha nincs ilyen, arra szoktak mondani, hogy bocsi, ne teged kereslek. Az, hogy nem tudsz ferfiasan viselkedni, az nem a nok problemaja, hanem tied.
2022. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Őszintèn, volt itt már olyan nő , akinek valaki nem volt az esete , és idővel a kedvessègèbe szeretett bele ?


Konkrét példákkal pl

2022. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
#13 a férfiasság és vonzalmat ébreszteni valakiben , nem feltètlen fedi egymást
2022. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
15-os. Szukseges, de nem elegseges feltetel. Gondolom ismeros lehet, ha mashonnan nem, de matekbol igen.
2022. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#17 "így csajozz függvènytàblàzatból" 🤣🤣🤣


Még csak szükségesnek sem mondanàm.


Pl:

Van az a nő típus akinek azért tetszik valami mert "cuki" - abban mi a férfias ?

2022. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#14


Igen, a férjem. Nem volt az esetem egyáltalán. Kedves, rendes is, de mondjuk nekem ez alap. A magabiztosságával, szövegével vett le a lábamról.

2022. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18


A magabiztosság, és a szöveg nem egyelő a rendes és kedvessel


"Nekem ez alap" - ugyanezt írtam fent is, amire kaptam a minuszokat(#11)

2022. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ezek közül mind egyarán fontos.

Ha nincs elég pénz, abból vita van.

Szexuália vonzódás nélkül számomra barát kategória.

Ha meg nem kedves, tisztességes, akkor megette fene, ki akar eg bunkóval lenni?

Szóval nem szavazok.

2022. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!