Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves fiú munka mellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves fiú munka mellett, hulla fáradtan,hogyan tud társat keresni?

Figyelt kérdés
Lányt nem merek megszólítani, buliba nem szeretek járni, otthonról nincs erőm és időm kimozdulni és nagyon dagadt, csúnya vagyok.

2022. aug. 3. 02:34
1 2
 11/18 Hans Pötterman ***** válasza:
90%

#10

Na oké,csak nem mindenkinek van aki finanszírozza a naplopását évtizedekig. Ezt az "aprócska" részletet kifelejtetted a fikázódásodból.

2022. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%

11


"Na oké,csak nem mindenkinek van aki finanszírozza a naplopását évtizedekig."


Jajj ez mekkora kamuduma, kifogás!!


Nekem se fizetett senki semmit. Vidéki család vagyunk, 4 tesóm van, szüleimtől nem kaptam semmit, de nem is kértem soha!


Hazavittem a szennyest igen, kéthetente, meg jól bekajáltam, anyám lefőzött nekem másfél hétnyi kaját


Ezenkívül a 20-30 ezer Ft ösztöndíjból éltem! És képzeld csak, igen jól! Kiflit ettem mákrémmel, de mindennap maradt pénz sörre is.


És volt szociális életem, lettek kapcsolataim, meg jól fizető állásom.


Az hogy nem megyek egyetemre mert csóringerek a szüleim max az USÁban indok! Itthon max kifogás a lustáknak, gyengéknek... akik rettegnek attól hogy kicsit kihasználják az életet.. akik túl rabszolgalelkűek ahhoz hogy ne álljanak be 20 évesen a sorba másnak termelni a pénzt! Hanem kitanuljanak valamit és utána saját lábra álljanak.


Ma már én adok haza pénzt a szüleimnek, és erre büszke vagyok. De soha nem jutottam volna el idáig ha 19 évesen beállok vmi gyárba melózni, mint mások. Akkor én is egy nincstelen csóringer lennék, aki az egyetemistákat tudja csak naplopózni... úgy h egyetemet, de talán még tankönyvet se látott soha

2022. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
42%
Eleve ha munkás/alkalmazott vagy, akkor esélytelen nőt találni. A csajok csak gazdag pasikkal kavarnak, akiknek sok pénzük és idejük van.
2022. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
9%

Ez valóban így van, szolgalelkűeknek nem jut nő. Max 40 évesen mire már van kocsid lakásod jut egy B-kategóriás, kicsit idős, kevésbé jól kinéző, feleség aki csak azért van veled, mert retteg az egyedülléttől.


Ha normális nőt akarsz, ne hajts fejet a rendszernek, vállalkozz! Az a minimum h holnap bemész és behúzol egyet a főmnöködnek, aki így kizsigerel.

2022. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szombat délután és vasárnap este is dolgozok. Muszáj dolgoznom, segélyből nem nem lehet megélni.
2022. aug. 6. 02:11
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki adó csaló vállalkozó..
2022. aug. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz megszólítani még csak egy lányt sem akkor hogy akarsz magadnak baratnőt?
2022. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol, ott nincsenek nők?
2022. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!