Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17 évesen nem vagyok képes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen nem vagyok képes megmaradni egy fiú mellett?

Figyelt kérdés
Rövid az élet, egyszerűen nem tudok és akarok elköteleződni még, de voltam már halál szerelmes, mégis megcsaltam egyszer. Többször és mással nem fordult elő, de mégis állandóan ezt érzem. Valaki nagyon bejön, aztán összejövünk és nem érzem jól magam. Kalandokat akarok.Mindig mást. Normális ez még, vagy maradjak a pics*mon, egy kis r**anc vagyok? (Ja amúgy mindenki azt hiszi, hogy jó kislány vagyok) Ez megmarad későbbre is? Ha férjem lesz, akkor is mást akarok majd? Én nem szeretnék így érezni, próbálom tartani magam, de szenvedek.

2018. júl. 6. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem marad ez így; nem kell aggódnod; amúgyis pl , családot tervezni nem lehet akárkivel; meg még ha gyerek nélkül nézzük is; akkoris olyan embert kell találni , akivel stabilan, hosszútávon, jóó sokáig lehet tervezni, és nem lesz bizonytalan, hogy akkor marad-e; és akkor meg lehet , hogy stressz lenne, hogy később már nem leszel olyan "kelendő". Szóval szerintem ne aggódjál; most még tombolni akarsz; kiélni magad, és szerintem később majd te is le fogsz csendesedni, és akkor majd tényleg olyat is fogsz keresni is megtalálni is, akivel hosszútávon minden okés, minden flottul megy; és nem bánnád, ha vele élnéd le az életed onnantól. Úgyhogy ne aggódjál ezen.
2018. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondom én, hogy a legnagyobb jókislányok a legnagyobb r*b@ncok :D
2018. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Maradj a picsdon. Meg ha idosebb lennel, de 17 evesen mar meg is csaltal vkit? Meg barbiznod kene. Kielni magad, hova? Amig xart se tettel le az asztalra es nem vagy felelossegtudatos addig szerintem nem erdemelted ki es nincs jogod kielni magad.
2018. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vagy náluk jobban feltűnik
2018. júl. 6. 18:19
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi 3,aranyos vagy, igazad van amugy, egy buliban csokoloztam massal, mikozben baratom volt, en is szegyellem. Valaszoltal, koszonom. De a nem tettel le semmit az asztalra durva ahhoz kepest,amennyit elertem eddig, szoval koszi a valaszt, de a megjegyzes nem allja meg a helyet
2018. júl. 6. 18:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

'"de voltam már halál szerelmes, mégis megcsaltam egyszer."

- fogsz te még ezért sírni.

2018. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Mert mégis ugyan miköze van a kalandozáshoz annak hogy ki mit tett le az asztalra??? Ezt nem volt vicces leírni?? "Kislányom te nem dughatsz mert még érettségid sincs" vagy mi??? Akárkinek nincs joga ám dugni😂😂.


Kérdező fiatal vagy annyit kalandozol amennyit akarsz. Hidd el megfogsz komolyodni. Ezen én is és szerintem rengeteg nő átesett. Csak arra figyelj oda hogy ne menjen híred. És ezzel ne "dicsekedj" senkinek.

2018. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Egyetértek, hogy aki nem tesz le semmit az asztalra, annak nincsenek jogai és ne sírjon. Vagy csak a 27 éveseknek kell valamit felmutatni, hogy kapcsolatuk lehessen, a kis tinikék meg hülyülhetnek? De úgyse lesznek hosszú távon boldogok a hülyüléstől. Szóval majd ha lesz saját munkát és saját háztartást vezetsz, akkor lehet panaszkodni, hogy milyen problémáid vannak párkapcsolat szinten, addig senkit nem érdekel.
2018. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor lenne baj, ha 30+ lennél :D próbálj meg arra koncentrálni, hogy ne olyan fiúkkal gyere össze, akik "tetszenek' meg "olyan aranyos fejük van", mert az olyanok mellett, akikbe nem vagy szerelmes, nyilván sosem fogod jól érezni magad. Ha csak az olyan emberekkel alkotsz párt, akikbe bele is szerettél, akkor már mindjárt nem leszel "ribis" (nem mintha most az lennél, ne érts félre). Életed szerelmét kiválasztani még lesz időt. Jó sok időt, addig meg éld és élvezd az életet, de azért próbáld meg kíméletesen összetörni a többiek szívét :D
2018. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
63%

Csak símán nő vagy. Azok ilyenek.

Megmarad. A r-ibanc vér bennetek van :)

2018. júl. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!