Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17 évesen nem vagyok képes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen nem vagyok képes megmaradni egy fiú mellett?

Figyelt kérdés
Rövid az élet, egyszerűen nem tudok és akarok elköteleződni még, de voltam már halál szerelmes, mégis megcsaltam egyszer. Többször és mással nem fordult elő, de mégis állandóan ezt érzem. Valaki nagyon bejön, aztán összejövünk és nem érzem jól magam. Kalandokat akarok.Mindig mást. Normális ez még, vagy maradjak a pics*mon, egy kis r**anc vagyok? (Ja amúgy mindenki azt hiszi, hogy jó kislány vagyok) Ez megmarad későbbre is? Ha férjem lesz, akkor is mást akarok majd? Én nem szeretnék így érezni, próbálom tartani magam, de szenvedek.

2018. júl. 6. 17:44
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

17 éves korom óta vagyok a párommal.

Előtte nekem is voltak kisebb nagyobb kalandjaim.

De én a mai napig nem komolyodtam meg.

Szeretem párom valamilyen szinten, de már nem szerelemmel.


De a mai napig szükségem van a kalandokra, ez van sajnos én ilyen vagyok.

Ja és 30 éves vagyok.

Szóval benne van a pakliban hogy tényleg ilyen típusú ember vagy.

2018. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!