Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak barátom mellett?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak barátom mellett? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Pl ha kiülünk egy tó partjára,akkor ugye arra nincs lehetőségem hogy az ölébe üljek...multkor is kimentünk és csak gubbasztottam ott mint egy fadarab. Mit csináljak,hogyan kerüljek hozzá közel,milyen "pózban" legyek mellette? Kérlek normális válaszokat adjatok mert úgy érzem magam mint egy idióta,pedig nem az első kapcsolatom!!

2015. aug. 21. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
hajts a vállára fejed, rakd a combjára a kezed, ösztönből jön szerintem :)
2015. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, hajtsd a fejed a vallara, vagy akar ha o ul, te az o olebe teheted a fejed, es ugy fekszel rajta keresztbe hajlitott labakkal... :D
2015. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ulj ra a fejere, ha csunyan csinal akkor mondd azt h azt hitted h o egy szek !


Viccen kivul, barmilyen pozicio amely neki es neked is kenyelmes. Ha nem talalod fel magad akkor csak nezz korul!

2015. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha egymás mellett ültök, ülj hozzá közel szorosan. Fogd meg a kezét tedd a combodra/combjára. Hajtsd rá a fejed a vállára. De ez szerintem is ösztönből jön:)
2015. aug. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Jöhet még! :)
2015. aug. 22. 10:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sokszor voltam így anno, hogy nem tudtam, mit kéne csinálnom, hogyan üljek vagy egyáltalán hogyan mozduljak.:D Adj neki egy puszit, öleld át oldalról, és érezni fogja, mit kell tennie. "Elhelyez maga mellett :D"

Egy idő után viszont már ösztönből fog jönni, amikor teljesen megszokjátok ezt.

2015. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!