Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne újra érdekes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne újra érdekes a társkeresés? Ti nem unjátok a felesleges köröket?

Figyelt kérdés

Régebben még motivált az ismerkedés, valahogy mintha a nők (és persze a férfiak is) normálisabbak, érdekesebbek, helyesebb értékrenddel rendelkezők lettek volna. Viszont pár éve eltört bennem (és a világban is) valami.


Sokadik randi, ugyanazok a lefutott körök, ismerkedés a családdal, kedvelnek (mert idősebbek és ők általában bírnak), bemutat a barátnőinek, ők rühellnek, lebeszélik a nőt rólam... Lényegtelen, a vége, hogy elmúlik valamilyen okból kifolyólag 1-2 hónap alatt, majd kezdődik az egész elölről, de egyre inkább vért izzadva...


Eleve nehéz téma volt nekem a párkeresés, erre találtam olyat, akivel el tudtam volna képzelni, hogy együtt toljuk a végtelenbe a biciklit, aztán bennük és magamban is csalódtam újra és újra. Ezt egyre nehezebben viselem.


Hogyan lehetne újra érdekesebb a társkeresés? Tudom, hogy nem szabad úgy belemenni, hogy nabaszki, ennek is rossz vége lesz idővel és elpazarlom az időmet, amit senki nem adja vissza nekem, de hogy lehet ezen a gondolkodáson változtatni, elengedni?


2022. aug. 1. 01:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Kieg.: manapság meghallom a randi szót és rám tör a szorongás...
2022. aug. 1. 01:21
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ezen nem az elengedés, meg hasonló maszlagok fognak változtatni, hanem azok a fontos tényezők, amiket gondosan titkolsz előlünk: talán szembe kellene magadban nézni azzal, ami a "csalódásnak" (azt is gondosan titkolod, hogy ki csalódott kiben, és mi okból), illetve a barátnők utálatának és rólad való lebeszélésüknek az oka (erről szintén mélyen hallgatsz).
2022. aug. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Szóval valamiért elóbb-utóbb valamiért belülről rohadó gyümölcs leszel a kiszemeltjeid számára. Ennek nyilván oka van, különben nem ismétlődne ez a minta újra meg újra. Ideje lenne töredelmesen szembenézned azzal, hogy vajon miért. Ehhez természetesen miránk, gyakorisokra nem kell, hogy szükség legyen. De jobban jársz, ha az igazság kiderítésére, nem pedig a magadról kialakított kép sértetlenségének a megóvására fordítod az érzelmi energiàidat.
2022. aug. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne érdekesebbé akard tenni, hogy kevésbé szenvedj, hanem kezd el kezelni magadban ezt a reakciót, hogy kevésbé szenvedj.


Amúgy a tényekkel( mert azok) amiket leírtál, egyet értek, de neked nem ez a bajod. Hiába az emberek minőségi romlása, egyre könyebbnek kéne lennie, ha rossz ha jó maga a menet.

2022. aug. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keresd és foglalkozz a kiégés valódi okaival, mert ide csak rébuszokban beszéltél.

Aztán ne görcsölj rá esetleg, ne keresd nagyon az igazit, persze legyél figyelmes, majd csak melléd sodor az élet valakit, akiről azt veszed észre, hogy milyen jó, hogy itt van...

2022. aug. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!