Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira meguntam, hogy felesle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira meguntam, hogy feleslegesen költöm a pénzt a randikra, úgysem lesz belőle kapcsolat, mégis hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

A randikon sosem hagyom, hogy a férfi fizessen, bár nagy része tény, hogy nem is ajánlja fel, de aki igen, azt elutasítom. Folyamatosan megy az időm és a pénzem az idegen férfiakkal való találkozásokra. Nagy része komolytalan, utólag mindig kijön, hogy kb. szexkapcsolatot keres. Akik meg komolyat keresnek, ami ritka, azokkal teljesen más világ vagyunk. Úgy érzem most már, hogy csak a pénzemet és az időmet pazarlom ahelyett, hogy mondjuk a családommal vagy a barátaimmal tölteném azt az időt és velük csinálnék programokat. Félreértés ne essék, rájuk is szánok időt, de munka mellett van hobbim is, aztán van az a kis szabadidő és már eléggé unalmas, hogy senki nem akar komoly kapcsolatot, mindenki laza kapcsolatot keres. 1 éve vagyok szingli, azóta nem is szexeltem senkivel, nem is fogok, mert csak komoly kapcsolatban teszem, viszont azt meg elvétve akarnak az emberek.

Hol kellene olyan emberekkel ismerkedni, akik valóban komolyat akarnak?



2021. okt. 28. 10:06
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
0%

Velem nem akarsz ismerkedni?


2#f/incel

2021. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
96%
mar nem azert, de ki kotelez ra, hogy folyamatosan randikra menj?! ha kiegtel, nem latod ertelmet, akkor szunetet kell tartani es kesz. amugy johet a lepontozas, de szerintem elso randin hivjon csak meg a ferfi, a tobbin mehet a felezes/visszahivas.
2021. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit jobban kéne előszűrni és csak azzal találkozni, akivel érdemes. Az, hogy külön világ, kiderülne némi előzetes levelezésből, de ha rutinos vagy, az is érezhető, hogy ki az, aki csak szexkapcsolatot keres.
2021. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
80%

Tippelek!


Tinderezel, mi?

2021. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
97%

besokaltál, tartsál szünetet

randikon lehet olcsó helyekre is menni, sőt, ingyenes: pl. erdei túra


Ha nem teszik ez a sok mellényúlás, baráti társaságból ismerkedj.

2021. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
97%
Első randin kávézni menjetek.
2021. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
0%
Én el viszlek randizni 🙂 írj rám ha komolyan gondolod
2021. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

#5


Természetesen van amikor nem költök pénzt egy randin, de azzal szintén megy az időm és ugye nem csak magával a randi val hanem ugye a beszélgetéssel és még a randin kívül tök feleslegesen.

2021. okt. 28. 10:39
 9/42 A kérdező kommentje:
Illetve egy baráti társaságba járok, ahova nem szoktak új emberek jönni, ismerek mindenkit, szóval az úgy nem.
2021. okt. 28. 10:42
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

ez ilyen, a parkeresesbe idot es energiat kell fektetni. azert egy 1-2 oras kavezas nem akkora nagy ervagas egy heten. nem kell elso randira fel-egynapos programokat szervezni. beultol valahova es ha nem szimpi, akkor a kave utan elkoszonsz.


emberek ugy tudnak dramazni ezze a ‘megy az idom’ dologgal mintha valami baromi fontos cegvezetok lennenek tobbtizezres oraberrel, akik nelkul minden osszeomlik. kozben meg ha mem

randiznak, otthon nyomjak a gyakorit meg nezik a sorozatukat.. az nem idopazarlas?! ha ennyire szenvedsz a randikon, nem kell randizni es kesz.

2021. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!