Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira meguntam, hogy felesle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira meguntam, hogy feleslegesen költöm a pénzt a randikra, úgysem lesz belőle kapcsolat, mégis hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

A randikon sosem hagyom, hogy a férfi fizessen, bár nagy része tény, hogy nem is ajánlja fel, de aki igen, azt elutasítom. Folyamatosan megy az időm és a pénzem az idegen férfiakkal való találkozásokra. Nagy része komolytalan, utólag mindig kijön, hogy kb. szexkapcsolatot keres. Akik meg komolyat keresnek, ami ritka, azokkal teljesen más világ vagyunk. Úgy érzem most már, hogy csak a pénzemet és az időmet pazarlom ahelyett, hogy mondjuk a családommal vagy a barátaimmal tölteném azt az időt és velük csinálnék programokat. Félreértés ne essék, rájuk is szánok időt, de munka mellett van hobbim is, aztán van az a kis szabadidő és már eléggé unalmas, hogy senki nem akar komoly kapcsolatot, mindenki laza kapcsolatot keres. 1 éve vagyok szingli, azóta nem is szexeltem senkivel, nem is fogok, mert csak komoly kapcsolatban teszem, viszont azt meg elvétve akarnak az emberek.

Hol kellene olyan emberekkel ismerkedni, akik valóban komolyat akarnak?



2021. okt. 28. 10:06
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

En meg sose voltam randin, de nem is hianyzik ez a szar amit leirtal. F

De hat mashogy nem megy sajnos :/ picit obb udot varj randik kozott h ra tudj pihenni a sok szarra

2021. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

#10


Ne haragudj, de nem csak a cégvezetőknek számít az idő, nem tudom hogy te melyik világban élsz, ha nem tudod ezt értékelni.

2021. okt. 28. 10:52
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan szoktál ismerkedni? Nincs semmi szűrőd, hogy csak időpazarlásnak éled meg 1 év randijait? Komolyan kíváncsi vagyok.

Én élőben ismerkedtem kétszer, láttam hogy néz ki, milyen a viselkedése, stílusa, a beszéde a másiknak. Pár mondat után a világnézetéről is kapsz egy nagyjábóli képet, ha nem az időjárásról beszélgetsz. Utána hívom randira, ha szimpatikus egyáltalán és el tudom képzelni a közös jövőt. Neten is kétszer ismerkedtem. Akivel nem ment a beszélgetés, hagytam is. 2 emberrel tudtam elbeszélgetni, 1-2 hét után sort is tudtunk keríteni randira, az elsővel 1 évig voltam együtt, a másodikat most veszem el nemsokára.

29/F

2021. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
49%

nem sikerult megerteni a kommentem, latom.

akkor mondom ugy, ha valamit akar az ember, azert tenni kell. ha akarsz egy munkat, elmesz allasinterjukra. lehet elmesz 10-re, ahol elutasitanak es csak a 11-re vesznek fel, a maradek 10 meg ‘elpazarolt ido’ volt, de a celod erdekeben tetted es az azok nelkul nem jott volt ossze a 11. sikeres allas sem. vagy ha izmos akarsz lenni, akkor bizony el kell jarni edzeni es idot szanni ra, semmi nem tortenik csak ugy hipp-hopp.


ha neked ennyire draga az idod, hogy heti 1-2 oraban belehalsz, akkor tedd merlegre a dolgokat es ne randizz.

vagy ne legyel olyan ostoba, hogy minden jott-menttel elmesz randizni, aki radir. beszelgess elotte veluk es akkor kiszurheted, ki az, akire erdemes idot szanni, kire nem. nekem is voltak olyan randijaim, amikbol nem lett semmi. de nem

ereztem annyira elb.szott idonek, mert normalis, ertemes emberekkel toltottem, beszelgettunk egy jot attol fuggetlenul, hogy nem jottunk be egymasnak. van ilyen is.


de tenyleg, nem ertem, ha ennyire szenvedsz, akkor mi a francnak randizol?! ha lusta vagy egy-ket orat raszanni, akkor maradj egyedul es kesz.

2021. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
54%
Már megbocsáss! De randin alap, hkgy a férfi fizet! En még eletemben nem voltam olyan randin, ahol én bármit fizettem volna
2021. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
65%
15, nekem sose volt alap, hogy randin meg kell hogy etessen, mert attól lesz férfi a szememben. Ki tudom fizetni a kajám/italom, egyenjogúság van, vagy mi.
2021. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
80%
Ha soha nem hagyod, hogy ők fizessenek, mégha fel is ajánlják, akkor mégis miért panaszkodsz? Egyáltalán miért fizetnél te, főleg első randin? Az ő feladatuk megnyerni téged, hisz sokkal nehezebb egy férfinak randit szerezni. Hagyd, hogy ők fektessenek bele egy kis energiát!
2021. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Amit én nem értek: kb. három mondatban tisztázni lehet, hogy ki milyen kapcsolatot keres. Nekem az a tapasztalatom, hogy a pasik többsége ezt nyíltan felvállalja, már az adatlapból is kiderül, vagy ezzel indítanak. Ha nem, akkor is gyorsan le lehet szűrni abból, ha valaki minden előzetes kommunikáció nélkül hamar találkozni akar és/vagy gyorsan intim témákra tér rá.

Ezek nekem pár perces beszélgetések, hamar lezárom.

Ugyanígy azokat is, akikkel nincs közös téma, erőltetettnek érzem a beszélgetést.

Ha beindul egy tartalmasabb beszélgetés, ott más a helyzet, mert igen, benne van a pakliban, hogy 2-3 nap után derül ki, hogy úgysem passzolnánk, ilyenkor egy kicsit sajnálom én is a rászánt időt... de még jobban sajnálnám, ha találkozóra is sor került volna vagy akár többször randizunk.

Ilyen előszűrővel kevés randim van, de azok tényleg tartalmasak, mert ha nem is jövünk be egymásnak - volt ilyen - tényleg kellemesen el tudunk beszélgetni és erre nem sajnálom az időt, két-három hetente kibírok egy "felesleges" randit, ami inkább baráti beszélgetés. Én ezeket önismereti munkának fogom fel: egyre inkább tudom, hogy mire vágyom és mire nem és a következő ismerkedésnél már jobban, tudatosabban figyelek azokra a tényezőkre is, amin az előző megbukott.

2021. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi energia kell a bankkártya elővételhez? Szerintem első randin pont mindenki magának fizessen, hisz nem biztos, hogy van folytatás.
2021. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
49%

"egyenjogúság van, vagy mi."


Ha ez igaz, akkor miért kerülnek a tisztálkodási és ruházati termékek többe csak mert rájuk van írva, hogy "for women, miközben a nemek közti bérszakadás még mindig létezik?

[link]

2021. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!