Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira meguntam, hogy felesle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira meguntam, hogy feleslegesen költöm a pénzt a randikra, úgysem lesz belőle kapcsolat, mégis hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

A randikon sosem hagyom, hogy a férfi fizessen, bár nagy része tény, hogy nem is ajánlja fel, de aki igen, azt elutasítom. Folyamatosan megy az időm és a pénzem az idegen férfiakkal való találkozásokra. Nagy része komolytalan, utólag mindig kijön, hogy kb. szexkapcsolatot keres. Akik meg komolyat keresnek, ami ritka, azokkal teljesen más világ vagyunk. Úgy érzem most már, hogy csak a pénzemet és az időmet pazarlom ahelyett, hogy mondjuk a családommal vagy a barátaimmal tölteném azt az időt és velük csinálnék programokat. Félreértés ne essék, rájuk is szánok időt, de munka mellett van hobbim is, aztán van az a kis szabadidő és már eléggé unalmas, hogy senki nem akar komoly kapcsolatot, mindenki laza kapcsolatot keres. 1 éve vagyok szingli, azóta nem is szexeltem senkivel, nem is fogok, mert csak komoly kapcsolatban teszem, viszont azt meg elvétve akarnak az emberek.

Hol kellene olyan emberekkel ismerkedni, akik valóban komolyat akarnak?



2021. okt. 28. 10:06
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
28-as, úgy, hogy előtte beszéltek mondjuk neten/telefonon. Szerintem kifejezetten kevés olyan ember van, aki csak teljesen spontán ismerkedik úgy, hogy mindig leszólítják, azonnal abban a percben vagy még aznap mennek is randira, és így a randik mennyiségébe/időbe belecsömörlik. Nyilván, ha odamennek hozzád, azonnal randira hívnak, és van időd akkor elmenni, akkor ez van, ha tetszik, nyilván élsz a lehetőséggel. De ha elérhetőséget cseréltek, akkor randi előtt bőven lehet egy-két napot beszélgetni, ahol csomó alap dolgot meg lehet tudni, már csak azt is, hogy tudtok-e beszélgetni, vannak-e közös témák. Ehhez nem kell az ismerősi körből ismerkedni.
2021. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
0%
20, mert a nőknek többféle dolog van mindenből, mint a pasiknak. Plusz ha egy pasi vesz magának ilyesmit akkor megelégszik azzal hogy az van ráírva, hogy sampon.
2021. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
66%

32. De ugyanannyiba kerül az előállitása, mégis többe kerül mondjuk egy rózsaszín borotva, csak azért, mert női.

És annak sincs értelme, hogy ennyire drágák a tamponok és betétek, holott olcsó az előállításuk. Alap higiéniai termékek, úgy mint a wc papír, ami érdekes mód ingyen kapható bármelyik nyílvános wc-ben, de a nőknek szánt higiéniai termékek lassan már luxus cikknek számítanak.

Persze tudom, hogy a lényeg a haszonszerzés, és előszeretettel nyereszkednek rajtunk a multik, de akkor ne tegyünk úgy, hogy egyenlőség van.

2021. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
33%
33# Győzd meg a hozzád tartozó embereket, hogy ne szavazzanak a fideszre, hanem menjenek el szavazni. Aztán lehet, hogy nálunk is lesz esély a nőknek szánt higiéniai termékek ingyenessé tételére.
2021. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de én nagyon nagyon utalok a neten beszélgetni írkálni meg minden egyéb szóval hogyha lehetséges akkor minél hamarabb személyesen szeretnék találkozni mert az meg még több időt vesz el az életemből hogy én írkálok mintha személyesen találkoznánk szóval ezt még nagyobb hülyeség már ne is haragudjatok mert aztán még lehet hogy a neten még jól is kijövünk húzom az időt azzal hogy veled beszélgetek aztán személyesen meg egyáltalán nem jó és ilyen ben is volt részem úgyhogy az meg még rosszabb ha én még írkálok egy évig
2021. okt. 29. 13:18
 36/42 anonim ***** válasza:
Nem egy évről van szó, hanem pár napról. De te tudod. Nekem bevált, nincsenek utólag feleslegesnek érzett randik.
2021. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne hallgass senki tanácsára, csináld amit eddig, hátha valami más fog történni, mint amit eddig történt, úgy, hogy semmit sem csinálsz másképp.

Ez alapján nem mi vagyunk hülyék, akik el sem mennek találkozni olyan emberrel, akivel nem illenek össze.

2021. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Érdekes módon a barátnőm beszélget velük napokig minden tök jónak látszik aztán mégse jött neki össze a kapcsolat rengeteg ideig nem azt mondtam hogy vagy mondom hogy minden randi annyira de annyira rossz volt egyszerűen csak nem jött össze nem illettünk egymáshoz évül ez így tökre kiderült nem tetszett annyira itt nem arról van szó hogy eszméletlen rossz volt vagy én nem tudom elképzelni hogy nektek minden randiból akkor kapcsolat lett vagy micsoda? Meg egyáltalán nektek hogy van időtök arra hogy ilyen hosszasan mint ahogy egy találkozásnál beszélgettek azt neten írkálva csináljátok. Ennyi sok szabadidőtök van vagy mi ?
2021. okt. 29. 13:46
 39/42 anonim ***** válasza:
55%
Optimális esetben nem párkapcsolatra keresünk embert, hanem rátalálunk valakire, akit a társunknak szeretnénk.
2021. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
38: Nem mindből lesz kapcsolat, de nekem 3/1 az arány, ami azért szerintem nem olyan rossz...
2021. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!