Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira meguntam, hogy felesle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira meguntam, hogy feleslegesen költöm a pénzt a randikra, úgysem lesz belőle kapcsolat, mégis hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

A randikon sosem hagyom, hogy a férfi fizessen, bár nagy része tény, hogy nem is ajánlja fel, de aki igen, azt elutasítom. Folyamatosan megy az időm és a pénzem az idegen férfiakkal való találkozásokra. Nagy része komolytalan, utólag mindig kijön, hogy kb. szexkapcsolatot keres. Akik meg komolyat keresnek, ami ritka, azokkal teljesen más világ vagyunk. Úgy érzem most már, hogy csak a pénzemet és az időmet pazarlom ahelyett, hogy mondjuk a családommal vagy a barátaimmal tölteném azt az időt és velük csinálnék programokat. Félreértés ne essék, rájuk is szánok időt, de munka mellett van hobbim is, aztán van az a kis szabadidő és már eléggé unalmas, hogy senki nem akar komoly kapcsolatot, mindenki laza kapcsolatot keres. 1 éve vagyok szingli, azóta nem is szexeltem senkivel, nem is fogok, mert csak komoly kapcsolatban teszem, viszont azt meg elvétve akarnak az emberek.

Hol kellene olyan emberekkel ismerkedni, akik valóban komolyat akarnak?



2021. okt. 28. 10:06
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

- Szia! Mit gondolsz a gyerekvállalásról? Te szeretnél gyereket? És ha igen, hányat?

- Szia! Szeretnék. Kettőn gondolkozom, de ha úgy alakul majd esetleg lehet 3 is.

- Fontosnak tartod, hogy megosszuk az érzelmeinket a társunkkal?

- Szerintem rendkívül fontos, hogy megbeszéljük, ha valami bánt minket, és támogatóan álljunk a másikhoz, ha látjuk, hogy feszült valami miatt.

- Van egy cicám, és a jövőben is úgy képzelem, hogy lesz macska a háznál, annyira imádom őket! Mellesleg ezért is szeretnék kertes házat.

- Én is szeretem az állatokat, bár inkább kutyás vagyok, de megegyezhetünk, hogy neked mcskád lesz, nekem meg kutyám, még barátok is lehetnek :D A kertesházzal egyetértek, ott nőttem fel, szeretném a gyerekeimnek is ezt az élményt megadni.

- Én is! Ezt nagyon jó hallani!

- Most néztem meg a Dűnét, nem lett olyan jó, mint az eredeti film, bár könyvben volt az igazi.

- Ez egyértelmű, mindig a könyv a jobb, ha adaptálják. Bár a Dűnét nem ismerem, annyira nem vagyok oda az ilyen sci-fiért. Inkább fantasy akkor már, vagy történelmi téma.

- Az nem baj, sok olyan alkotást tudok mutatni, amin nem is érződik a sci-fi jelleg, hidd el élveznéd :) A történelmi témát én is szeretem! Ken Follett a kedvenc íróm!

- Ú tőle olvastam a kaedrálist, az nagyon jó volt!

- Kirándulni szeretsz? Nekem tervben van, hogy megcsinálom a kék-túrát. Persze nagyobb még a lelkesedés, mint az elhatározás... :D

- Voltam párszor túrázni, de nem annyira szeretem a teljesítménytúrákat.

- Én se arra gondoltam, szépen elsétálni az erdőben, ha nincs nagyon meleg vagy hideg.

- Ja az jöhet, úgy szeretek nagyon :)

- Szereted a rakott padlizsánt? Most próbáltam meg először, és bár nem tudtam hogy sikerül, egész finom lett.

- Hmmm, szeretem az ilyen jellegű ételeket, csak sajnos béna vagyok a főzésben...

- Nem baj, majd megkóstolod az enyémet ;) Megtaníthatlak :D Meg a közös főzés is jó program. A kellemest a hasznossal köti össze.

- Az nagyon jó lenne! Szívesen beállnék kuktának melléd :D



Tessék egy kitalált beszélgetés, egy csomó olyan dolog derül ki, hogy milyen a másik, 11 percembe került kitalálni, leírni. És neked csak a felét kell egy rendes beszélgetésben. Akivel nem megy, azzal érzed, hogy nem megy, azt hagyod. Akivel meg szépen gördülékenyen megy és egyezik a stílus, elképzelés, azzal 3-4 ilyen kis beszélgetés után randira mész. Összesen elvesz fél órát az idődből, amíg válaszolsz, és közben főzhetsz, sorozatozhatsz, amit akarsz.

Nem értelek komolyan...

2021. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt időm, hogy először olyan időben kezdtem csetelni, amikor nem lehetett mást csinálni. Sorbanálláskor, tömegközlekedésen, amikor fáradt voltam hasznos dolgokat tenni, vagy éppen vártam, hogy elkészüljön a húsleves, ágyban elalvás előtt fél óra, stb. Most komolyan, neked soha nincs 10-20 perc üresjáratod egy nap, amit egy beszélgetésre rá tudsz szánni? Aztán, ha érdekes volt a másik, és lebeszéltünk egy randit, szántam rá időt, mert egyszerűen érdekelt a másik. Ha valakiről azt éreztem, hogy nem érdekel, hogy unalmas vele beszélgetni, hogy vontatott, hogy nincs kedvem, azzal nem beszéltem többet.

De vannak bizonyos dolgok, aminek a letisztázására pár perc is elég: pl. hogy milyen kapcsolatot keresünk. Én leszögezem az elején, hogy csak komoly kapcsolat érdekel, ne húzzuk egymás idejét, ha őt nem. Persze, kamuzhat is, de baromi gyorsan lejön, ha őt valóban érdeklem, vagy csak a lábam közé akarna bejutni.

Nem lett minden randiból kapcsolatom, de életemben max. tízszer mentem randizni , 3-ból lett párkapcsolat. 20-30 férfival biztos volt egy elkezdett beszélgetésem, abból volt, hogy 2 perc alatt kiderült, hogy nem egymást keressük, volt, hogy 10 perc, a leghosszabb beszélgetés talán 30 perc vontatott próbálkozás.

2021. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!