Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja/ mondta már többször, hogy hagyjam békén akkor tényleg hagyjam?

Figyelt kérdés
Volt hogy azt mondta hagyjam békén, aztán reagáltam egy képére és belikeolta. Most újra azt mondta, hogy “hányszor mondjam még el, hogy hagyj békén”. Csak jófej akar lenni és amiatt nem tilt le, ha ennyire azt szeretne, hogy békén hagyjam.
2022. júl. 31. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
igen, azt akarja, hogy hagyd békén.
2022. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2022. júl. 31. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
A "hagyj békén" jelentése nem az, hogy reagálgass a képeire. Ha jó fej lennél akkor békén hagynád a lányt és kerülnél vele minden lehetséges kontaktot.
2022. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Azt a "belajkolast" már nekem is elkuldte párszor csak úgy amikor elolvastam, hogy mit írtak.
2022. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem akar letiltani, mert nem gyerekes és reméli, hogy te sem vagy az és értesz intelligens nyelven is. Viszont ezekből egyértelműen az jön le, hogy azt akarja, hogy hagyd békén. Folytasd, ha egy értetlen kölyöknek akarsz tűnni, és utána ezt megosztja a barátnőivel is.
2022. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg
2022. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
tiltson le.. amúgy se értem azt a nőt sem , hogy miért tart olyan ismerőst akit egyrészt nem ismer és nem tartja vele a kapcsolatot.. az emberek úgy követik egymást és gyűjtik az ismerősöket a közösségi oldalakon mint ha muszáj lenne... te is megérdemled ha le tilt, ő meg megérdemli mivel arra jó voltál hogy növeld az online "ismerősei" számát..
2022. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!