Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szomszédasszonyom kikezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomszédasszonyom kikezdett velem,pár hónapig bírtam lefeküdtem vele, többször is.Mostanra már azt akarja hagyjam ott a feleségem, hogy tudnék ebből a helyzetből kilépni?

Figyelt kérdés

30-as házaspár vagyunk,jól meg voltunk feleségemmel.De valahogy fél éve észrevttem a szomszédasszonyon(nincs férje,elvált már több éve),hogy ahányszor meglát beszélgetni akar, mindig valamivel kedveskedik.Egy darabig fel sem tűnt, pár hónapja viszont bepróbálkozott.Elsőnek győzött a józan ész nálam, de utána durvább dologgal próbálkozott.Kb tudta mikor végzek, autójában várt a lakásnál, én beparkoltam, úgy csinált mintha most ért volna haza ő is.Megkért hogy segítsek neki a nehéz csomagokat felvinni a lépcsőn, mert nem akar sokat fordulni,meg erőlködni.Utána jött az amiről tudom hogy direkt készülhetett erre.szoknyában volt,elég rövid, előre ment a lépcsőn, én mentem utána és a lépcsőfordulónál leejtette a kulcsát, lehajolt hogy felvegye.

nos ahogy előrehajolt, direkt vagy véletlen, nem tudom de ott már nekem is csak egy hajszál kellett.Tudtam hogy biztos akar még próbálkozni.Felvittem a cuccokat neki, lakásban megint bepróbálkozott,addig bírtam.Estig szeretkeztünk míg a feleségem haza nem jött, majd hazamentem.

Egy darabig bírta, utána elkezdett sms meg messenger üzenteket küldözgetni.ma már majdnem napi szinten küld valamit.Sajnos párszor még lefeküdtem vele utána.Most teljesen össze vagyok zavarodva, hogy mit csináljak.

Ezen az oldalon pár hete vagyok fenn, olvastam pár kérdésnél hogy volt aki szeretős kapcsolatban volt.

ha olvassa ilyen ember a kérdést, adhatna valami tanácsot, hogy ők hasonló szitut hogy éltek meg, mit csináltak utána?

Szeretőt vagy feleséget választották utána?

Megkérném olyan ne írjon aki becsmérelni akar, nem azért írtam ki ezt a kérdést.


2021. jún. 6. 16:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a kérdés te mit akarsz? Szereted?
2021. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Megveretném az asszonnyal.
2021. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Feleségem szeretem.

De a szomszédasszony összezavart most.

igazából nem is értem, miért próbálkozott be, ha utólag belegondolok, elég csúnya női húzás volt ez a részéről.

2021. jún. 6. 16:57
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég veszélyes is bekavarhat otthon.
2021. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

Szinte mindig a feleséget választják. Persze, ha kiderül és nincs gyerek, hitel, akkor úgyis kidobják és marad a szerető, aki meg szintén kidobja pár hónapon belül.

Ne haragúdj, de nem kellett sok ahhoz, hogy félre menj. Ennyire ki vagy éhezve? Nem lehet valami fényes a házzaságod.

Mit tehetsz? Megbeszéled szomszéd nővel, hogy így meg úgy hülye voltál, nem akarod folytatni és reménykedsz, hogy a következő fél-egy évben nem borítja ki a bilit.

2021. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Na nehogy már a nőt szidd, "csúnya női húzás"... neki nincs senkije, ha annyira szereted a feleséged, neked kellett volna, hogy több eszed legyen, nem pedig belemenni minden kis játszmába.
2021. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

#3 Ne hárítsd másra a felelősséget. Nem a szomszédasszony esküdött örök hűséget a feleségednek, hanem te. A bolygó összes ellenkező nemű lakosától nem lehet elvárni, hogy tiszteletben tartsanak egy házasságot, az viszont elvárható lenne jobb esetben, hogy a két házas fél képes lemondani a csábításról.


Amúgy arra szerintem ne is számíts, hogy ezt titokban lehet tartani, hiszen szomszédok vagytok.

Szerintem tálalj ki otthon, aztán lesz, ami lesz.

2021. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, mit esztek az ilyen szánalmas nőkön, aki még valószínű ronda is.

Ha férfi lennék, én kiábrándulnék, ha egy nő így bepucsítana nekem, de te tudod...

2021. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
A feleséged szereted erről nincs mit beszélni,házasok vagytok, elcsábított és te valamiért belementél,a legtisztább az lenne ha elmondanám a feleségének miért léptél félre mi volt az oka,ezen gondolkozz el és mond el neki, ha a csaj rád van kattanva lehet hogy zsarolni fog vagy előbb utóbb kitálal mert neki nincs mit veszíteni.
2021. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%
Békében próbálj "megszabadulni" a szomszédasszonytól. Ha Te korábban nem figyeltél fel Rá biztos,hogy nem váltott ki Belőled semmit. Én egy percig nem kockáztatnám a helyedben házasságodat. De arra ügyelj,hogy töröljetek mindent mindkét telefonból, nyoma ne maradjon annak,hogy bármi volt köztetek.
2021. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!