Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szomszédasszonyom kikezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomszédasszonyom kikezdett velem,pár hónapig bírtam lefeküdtem vele, többször is.Mostanra már azt akarja hagyjam ott a feleségem, hogy tudnék ebből a helyzetből kilépni?

Figyelt kérdés

30-as házaspár vagyunk,jól meg voltunk feleségemmel.De valahogy fél éve észrevttem a szomszédasszonyon(nincs férje,elvált már több éve),hogy ahányszor meglát beszélgetni akar, mindig valamivel kedveskedik.Egy darabig fel sem tűnt, pár hónapja viszont bepróbálkozott.Elsőnek győzött a józan ész nálam, de utána durvább dologgal próbálkozott.Kb tudta mikor végzek, autójában várt a lakásnál, én beparkoltam, úgy csinált mintha most ért volna haza ő is.Megkért hogy segítsek neki a nehéz csomagokat felvinni a lépcsőn, mert nem akar sokat fordulni,meg erőlködni.Utána jött az amiről tudom hogy direkt készülhetett erre.szoknyában volt,elég rövid, előre ment a lépcsőn, én mentem utána és a lépcsőfordulónál leejtette a kulcsát, lehajolt hogy felvegye.

nos ahogy előrehajolt, direkt vagy véletlen, nem tudom de ott már nekem is csak egy hajszál kellett.Tudtam hogy biztos akar még próbálkozni.Felvittem a cuccokat neki, lakásban megint bepróbálkozott,addig bírtam.Estig szeretkeztünk míg a feleségem haza nem jött, majd hazamentem.

Egy darabig bírta, utána elkezdett sms meg messenger üzenteket küldözgetni.ma már majdnem napi szinten küld valamit.Sajnos párszor még lefeküdtem vele utána.Most teljesen össze vagyok zavarodva, hogy mit csináljak.

Ezen az oldalon pár hete vagyok fenn, olvastam pár kérdésnél hogy volt aki szeretős kapcsolatban volt.

ha olvassa ilyen ember a kérdést, adhatna valami tanácsot, hogy ők hasonló szitut hogy éltek meg, mit csináltak utána?

Szeretőt vagy feleséget választották utána?

Megkérném olyan ne írjon aki becsmérelni akar, nem azért írtam ki ezt a kérdést.


2021. jún. 6. 16:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nagy áldozatnak nem állítanám be magamat ( ha esetleg #9 hatására eszedbe jutna elbagatelizálni a megcsalást) mert nekem pl a legelső gondolatom az lenne hogy oké, ha hónapokig próbálkozott nálad a nő, akkor miért nem szóltál már a legelején, hogy ez van?

A tisztességes húzás az lett volna, ha az erekciód eltakarása helyett odamentél volna röhögve a feleségedhez hogy beszámolj arról hogy milyen gáz a szomszéd nő.


Ha már amúgy is így kivesézgetjük a helyzetet akkor legjobb teljes felelősséget vállalni. Ha egy kicsit is okos a nejed, amúgy sem elégszik meg azzal, hogy a háta mögött hónapokig incselkedtetek, és csak utána, (hősies ellenállás után) csaltad meg.

2021. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Arra fogadok, hogy elmondja majd a feleségednek.

Arra is fogadok, hogy te össze-vissza hazudozni fogsz csak mentsd magad.

Arra is fogadok, hogy költöztök, legalább is a feleséged, biztos.

2021. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyes játék, biztos ki fog derülni :) Ha tovább húzod, azért (korsó a kútra), ha már nem húzod, bosszúból elmondja (úgysincs vesztenivalója, csak nyerhet ha így-úgy megkap).


Persze kérdés. hogy milyen a feleséged hozzáállása - szakítás, vagy csak veszekedés, vagy egyből megbocsát (bár olyat is láttam már, hogy a feleség eltűrte a szeretőt...)

2021. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

Kedvesem, remélem azzal tisztában vagy, hogy a végső döntést nem te fogod meghozni. Maximum pár hónapról döntesz most.

Ha a feleséged választod akkor a szomszéd úgyis elmond neki mindent.

Ha a szomszédot, akkor nemsokára téged is megcsal, ezt kb most garantálom neked.

Ha meg maradsz a jelenlegi helyzetben, akkor előbb utóbb úgyis lebuksz.

Kérdés hogyan akarod tölteni az elkövetkező pár hónapot.

2021. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
13%

Egy noi agy nem fogja fel, hogy a ferfiak mennyire kiszolgaltatottak ilyesmiben. Nokent ertem a helyzetet, de jonni fog a sardobalas.

Valahogy le kell epiteni, ha pedig lebuksz, az elso alkalmat valld be, mert egy no nem fogja fel, mennyire konnyu ebbe a pokhaloba ragadni.

N

2021. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem rágná a füled, hogy hagyd ott a feleséged, akkor továbbra is nyugodt lélekkel dugnád a csajt az asszony mellett?
2021. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
92%
#15 Ha minden férfi kutya, akkor minek egyáltalán megházasodni?
2021. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
81%

„vagy-vagy” helyzetről nem is beszélhetünk, mert csak egy kancás nő vibrátoraként vagy jelen a szomszédasszony életében.


Inkább az a gond, hogy hogyan kéne úgy leépítened őt, hogy ne zavarjon be otthon. És az nehéz, mert ha nincs kielégítve a nő, akkor azt hiszem nagyon be fog durvulni, zsarolni. Talán jobb lenne, ha tőled tudná meg a feleséged...

2021. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Még ha csak 1xcsaltad volna meg azt lehet hogy megbocsájtaná az asszony.De hogy többször is,azt már nem.Lehet 2szék közül a padlóra esel.
2021. jún. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
27%
Attól függ, mi van a háttérben. Ha a feleség az a mártír típusú nő, aki max addig jut, h a barátnőinek sírja el magát, de utána minden megy továb, akkor a pasi túléli.
2021. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!