Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szomszédasszonyom kikezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomszédasszonyom kikezdett velem,pár hónapig bírtam lefeküdtem vele, többször is.Mostanra már azt akarja hagyjam ott a feleségem, hogy tudnék ebből a helyzetből kilépni?

Figyelt kérdés

30-as házaspár vagyunk,jól meg voltunk feleségemmel.De valahogy fél éve észrevttem a szomszédasszonyon(nincs férje,elvált már több éve),hogy ahányszor meglát beszélgetni akar, mindig valamivel kedveskedik.Egy darabig fel sem tűnt, pár hónapja viszont bepróbálkozott.Elsőnek győzött a józan ész nálam, de utána durvább dologgal próbálkozott.Kb tudta mikor végzek, autójában várt a lakásnál, én beparkoltam, úgy csinált mintha most ért volna haza ő is.Megkért hogy segítsek neki a nehéz csomagokat felvinni a lépcsőn, mert nem akar sokat fordulni,meg erőlködni.Utána jött az amiről tudom hogy direkt készülhetett erre.szoknyában volt,elég rövid, előre ment a lépcsőn, én mentem utána és a lépcsőfordulónál leejtette a kulcsát, lehajolt hogy felvegye.

nos ahogy előrehajolt, direkt vagy véletlen, nem tudom de ott már nekem is csak egy hajszál kellett.Tudtam hogy biztos akar még próbálkozni.Felvittem a cuccokat neki, lakásban megint bepróbálkozott,addig bírtam.Estig szeretkeztünk míg a feleségem haza nem jött, majd hazamentem.

Egy darabig bírta, utána elkezdett sms meg messenger üzenteket küldözgetni.ma már majdnem napi szinten küld valamit.Sajnos párszor még lefeküdtem vele utána.Most teljesen össze vagyok zavarodva, hogy mit csináljak.

Ezen az oldalon pár hete vagyok fenn, olvastam pár kérdésnél hogy volt aki szeretős kapcsolatban volt.

ha olvassa ilyen ember a kérdést, adhatna valami tanácsot, hogy ők hasonló szitut hogy éltek meg, mit csináltak utána?

Szeretőt vagy feleséget választották utána?

Megkérném olyan ne írjon aki becsmérelni akar, nem azért írtam ki ezt a kérdést.


2021. jún. 6. 16:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20-as, nem mindenki mártír, van aki az anyagiak miatt néz el mindent, ha van egy szép közös ház, amin sokat dolgozott, egy életszívonal, amit csak ketten tudnak fenntartani, akkor szépen behunyja a szemét.
2021. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Pár gondolat nőként : mindig olyannal kezdünk, akinek ugyan annyi a vesztenivalója, mint nekem. Továbbá, előre gondolkodni pár lépéssel, nem ész nélkül kockáztatni. Nem becsmérellek, hiszen tipikusan az a férfi vagy, akire illik a f.sz feláll, az ész megáll. Sajnállak, nagy bukta lesz ez.
2021. júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!