Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, magas elvárásokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, magas elvárásokkal, miért mindig a legrosszabb pasikat találják meg maguknak?

Figyelt kérdés

A nőknek magasak az elvárásaik a társkeresőkön, ezt tudjuk. Mindenki a tökéletes pasit keresi, 50 pontos listával.


Közben meg ha megnézed a való életet, vagy akár csak itt a párkapcsolati problémák kérdéseket, rájössz, hogy nem, hogy magas az elvárás a nőknél, hanem állandóan megtalálják, az anyuka kedvence, nőverő, dolgozni nem akaró, félredugós, kihasználós, lelkileg bántalmazós férfit.


Akkor most hogy van ez?


2022. júl. 30. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
18%
#10 látszik, hogy anyukádon kívül soha egyetlen nőt sem ismertél :)
2022. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

" Ők a kimondott és leírt elvárásaikat rendszerint a többi nő leírt vagy kimondott elvárásaihoz igazítják, lényegében nekik ez is csak egy imázs elem a sok közül."


Ja, mert nőként csak egy önismeret nélküli debil lehet valaki, aki beszél össze-vissza, a férfiak viszont olyan qrva jól megmondják mindig a frankót.

Lófszt. Ha azt mondtam, hogy x és y dolgot várok el, az pont azt jelentette, hogy x és y dolgokat várok el, semmi köze nem volt az "imidzsemhez", sem a barátnőimhez, sem anyámhoz, sem a kis nemlétező phaszomhoz.


Ja, és azért találtam be rossz pasikat, mert nem volt tapasztalatom, sem emberismeretem 15-21 évesen. De tanultam a hibáimból, és azóta normális férfival vagyok együtt sok-sok éve. De persze mindig van néhány ácsingózó, ostoba kan, aki meg akarja magyarázni, hogy nem így van. :)

2022. júl. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mielőtt még sikerül arra kilyukadni, hogy hímsoviniszta vagy nőgyűlölő vagyok, tisztázzunk valamit. Nem azt mondtam, hogy a nők nem képesek igazat mondani sem, mert "csak nők", hanem azt, hogy a kimondott/leírt elvárások nagyon ritkán tükrözik a valóságos vágyaikat. Illetve annyiban finomítanék rajta, hogy talán vágynak azokra a dolgokra is, de messze nem azok a vezető prioritásúak.

Viszont ez nem a társkereső nők hibája, sőt még csak nem is a férfiaké. Ez azért alakult így, mert a történelemben mindig volt egy férfi és egy női modell, amit ideálisnak mondtak és ha valaki sikeres akart lenni, akkor minél inkább ennek a modellnek akart megfelelni. Legalábbis látszatra. Viszont a férfi modell sokkal inkább közelebb állt a valóságos elvárásokhoz. Ennyiben a férfiaknak valóban könnyebb. Ami viszont nehezebb, hogy a nők kimondott "50 pontos elvárásait" nagyjából figyelmen kívül hagyva, inkább a nonverbális kommunikációra és a velünk szembeni viselkedésre hagyatkozzunk.

A társkeresés egyébként is ösztönös dolog, nem lehet igazi társat találni pontok és elvárások alapján. Találkozni kell, ha "megvan a kémia", akkor mehet tovább az egész akkor is, ha csak 1-2 pontban felel meg a leírt elvárásoknak. Ha viszont nincs meg, akkor stimmelhet az 50 pontból akár 50 is, akkor sem lesz belőle szerelem. Maximum lakótársak lesznek egy fedél alatt.

2022. júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!