Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az egyedül élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az egyedül élő férfiak frusztráltak?

Figyelt kérdés
Van aki jól megvan egyedül is vagy azért mindenki szeretné, ha legalább barátnője lenne. Belátják azokat az okokat, amik miatt nekik nem sikerül ismerkedniük?
2022. júl. 29. 09:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
47%
Egyedül élek, egyáltalán nem vagyok frusztrált, csak abban reménykedem, hogy kirobban egy atomháború Oroszország és a NATO között (46F).
2022. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 NTBS ***** válasza:
86%
Igen, de a párkapcsolatban élők is. Csak más miatt.
2022. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
37%

Ez általánosítás.


Miért lenne bármelyik az?

2022. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Sose kezdenék újra kapcsolatot, maximum csak lazát. A szabadság mindennél többet ér. :) F
2022. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem frusztráltnak mondanám, inkább "belefáradt" jellegűnek. Én kb 27 évesen "engedtem el" a párkeresést, hogy ne folyton azon agyaljak mikor lesz már barátnőm. Dolgoztam, hobbik, stb. mint addig, aztán már bőven 30 felett voltam amikor az első kapcsolatom alakult.
2022. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Én még "csak" 3 hónapja vagyok újra a piacon, de már most frusztált vagyok.

Két fő oka van:


1. Tehetek bármit, de van olyan, hogy egyszerűen nincs olyan lány a horizonton, akivel el tudnám képzelni.


2. Sok férfinál ott szakad a cérna, amikor meglát egy gyönyörű, értelmes, kedves nőt egy olyan hapsi mellett, aki tőle (mármint a férfitól) rondább, csóróbb, véznább/dagadtabb, bunkóbb, de cserébe egy xarként kezeli a nőt, aki ezek ellenére fülig bele van esve.


Ezek miatt néha én is rátenyerelnék a "piros" gombra. (Fun fact: a valóságban az egyik kis fehér gomb az indító az orosz atomtáskán, nem a piros)

2022. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Több tizenéve nincs pàrkapcsolatom, és az előtte lévők sem voltak túl fényesek. Igyekszem emberek előtt nem mutatni, hogy jobb kedélyűnek, józannak, ne levertnek làssanak engem kívülről, minél több munkàval elhessegetem magamtól az agyalást, de belül érzem, hogy ha nem is frusztràlt, de boldogtalan vagyok. Bàr vannak azért időszakok, amikor remekül elvagyok egyedül, ez tény. Viszont nincsenek élményeim, üresek a nappalok és az éjszakàk, és őszintén szólva félek a jövőtől. És félek az elszigetelődéstől, pedig tökéletesen azon az úton haladok.

Elgondolkodtatott a 8as vàlaszoló is, amit írt. Néhàny baràtommal semmi kedvem sincs talàlkozni, mert nem szeretném làtni, hogy nekik sikerült egymàsra talàlniuk, nekem meg nem, esélyem se nagyon volt, ellentétben velük. Nem tudok szívből nekik örülni. És van, akiket próbàlok is leépíteni, mert köztük tényleg csak frusztràlt vagyok és akàrmilyen jó arcok, pont emiatt nem is nagyon hiànyoznànak. Nem nagyon làtok ebből megfelelő kiutat, egyre jobban csak próbàlom elfogadtatni magammal, hogy nekem magànyos farkasként kell leélnem az életemet.

33/F

2022. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
70%

12: jaj, hagyjuk már ezt, hogy a párkapcsolatban élők is frusztráltak. Nekem, akinek 2017 óta nem volt rendes kapcsolatom (előtte viszont évekig csodás kapcsolatban éltem), a párkapcsolatban élők nyavalygásai úgy hangzanak, mint amikor egy krőzus úgy panaszkodik: a gyémántcipőm túl szoros!


Közben meg száraz kenyéren nyammognak a szegények (a szinglik) vagy anélkül éheznek. Rossz párkapcsolatból ki lehet lépni, ennyi. Lehet szingli bárki. Pár év szingliség után viszont megeszi az embert a magány. Igen, sok hobbim, barátom van, és én is palástolom, de itt kiírhatom: rohadtul frusztrált vagyok!

2022. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
87%

" Túl sok problémám van egy párkapcsolathoz."


És hányan vannak ezzel még így. Ebből nem lesz népszaporulat.

2022. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

18

Nem teljesen állja meg a helyét, amit mondasz. Láttam én olyan toxikus, bántalmazó kapcsolatokat, amiknél ezerszer jobb a szingli lét.


Sok esetben a felek úgy érzik, hogy kifutnak az időből családalapítás terén, és dönteiük kell, hogy inkább egy rossz házasság vagy egy hatalmas kockázattal járó szakítás. A közös tulajdonú ingatlnaról, a már meglevő gyerekről vagy a hitelről nem is beszélve. Azért nem mindig olyan könnyű véget vetni egy rossz kapcsolatnak.

2022. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!