Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, igaz hogy nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, igaz hogy nem vagytok hajlandóak túl sok időt tölteni a profilok jobbra ballra húzogatásával?

Figyelt kérdés

Olvastam olyan statisztikát hogy a női profilok még az ingyenes Tinderhez járó napi like-okat sem használják ki.


De lehet hogy csak promó hogy vegyen minél több férfi boostokat.


2022. júl. 24. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

"De lehet hogy csak promó hogy vegyen minél több férfi boostokat."


Ááá, az lehetetlen. Olyan nincs, hogy le akarják húzni a kiéhezett férfiakat pénzzel, nem is volt olyan soha.

2022. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja tényleg xd
2022. júl. 24. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz, hamar megunom.
2022. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fesztivál tapasztalat: megkérdeztem pár egyedülálló, 25-32 közti, dekoratív csajt, hogy használnak-e bármilyen online társkeresőt. Kétféle válasz jött:


1. "Még egyszer régen, pár hétig, de ott nincsenek normális hapsik, gyorsan töröltem is magam. Azóta csak élőben keresek".


2. "Most is sorbaállnak nálam, nincs rá szükségem".


Szóval szerintem kb. 1,5 évtized alatt a netes társkeresési ciklus körbement.

Kezdetben az volt a közvélekedés, hogy ott csak a csodabogarak és "élőben senkinek sem kellő selejtek vannak". Aztán már nem volt gáz, de menő sem. A Tinder fénykorában jött a "mindenki ott van, aki kimarad, az lemarad" korszak. Majd a lassú leívelés és már megint eljutottunk az "ott csak a selejt van" kiindulási állapotba...


34F

2022. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!