Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy probléma, hogy Mo.-n túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy probléma, hogy Mo.-n túl sok a jó pasi?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy csak azért mert kommersz, helyi nőknek nem kelendő nyugat-európai férfiak vevők a magyar (meg minden keleti) nőkre, ezért ezt a magyar nők magukra veszik és annak tudják be, hogy a magyar nők szépek.

A helyzet viszont sajnos az, hogy a magyar férfiak átlagban sokkal szebbek mint a magyar nők. Még egy dagika csaj is talál teljesen korrekt külsejű, jóképű férfit magának ebben az országban. Gondolom ez nem mindenhol van így.

Ti is úgy érzitek ez nagy probléma, nagyban megnehezíti a társkeresést a férfiak számára Magyarországon?



2021. máj. 27. 18:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább mindenhol azt hallom a nőktől, hogy Magyarországon sokkal több a csinos nő, mint a jóképű vonzó férfi.
2021. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Ezt is jelentettem, biztos ami biztos.
2021. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most te meleg vagy?
2021. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
1-es: Hallani ezt hallod. De mi a valóság? Az amit fent leírtam, és ezek tények.
2021. máj. 27. 18:28
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Ha ezek tények, akkor tudnál mutatni ezzel kapcsolatban egy hiteles forrást? Vagy ezt a hihetelenül pontos tényfeltárást a te kutatási eredményeid előzték meg?
2021. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂


nyomorek incel vagy

2021. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Példákat mutass már ezekre a jó pasikra, kérdező. De most komolyan.
2021. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, mondd meg, hogy hol lehet ezzel a rengeteg jó pasival találkozni, mert én nem nagyon látom őket sehol.
2021. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok leszbikus, de szerintem arányaiban sokkal több a jó nő mint a jó pasi.
2021. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
20%
9: Attól függ. Ha jó nő alatt vékonyat értessz, akkor ugyanannyi vékony srác van, mint csaj. Igazán "jó nő" nagyon kevés van, a többség csak annak képzeli magát és arcoskodik a vékonyságára, körülbelül.
2021. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!