Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy probléma, hogy Mo.-n túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy probléma, hogy Mo.-n túl sok a jó pasi?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy csak azért mert kommersz, helyi nőknek nem kelendő nyugat-európai férfiak vevők a magyar (meg minden keleti) nőkre, ezért ezt a magyar nők magukra veszik és annak tudják be, hogy a magyar nők szépek.

A helyzet viszont sajnos az, hogy a magyar férfiak átlagban sokkal szebbek mint a magyar nők. Még egy dagika csaj is talál teljesen korrekt külsejű, jóképű férfit magának ebben az országban. Gondolom ez nem mindenhol van így.

Ti is úgy érzitek ez nagy probléma, nagyban megnehezíti a társkeresést a férfiak számára Magyarországon?



2021. máj. 27. 18:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Férfitöbbletes, még mindig nem mentél el Kenyába nőt szerezni?

Megmondtuk, hogy hiába várod, az állam nem fog neked importálni.

2021. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy neked, te úgyis a pasikra csorgatod a nyálad. Szerezz be egyet magadnak, máris két incel lesz boldog párkapcsolatban. win-win!
2021. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak igazad lenne!

Igazán kár, hogy még a színészek vagy egyéb celebek közt is nagyítóval kell keresni olyat, aki viszonylag jó pasi.

Mondjuk annyira nem érdekel, külföldön élek.

2021. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%
12: az a baj, az ilyennek ferfibol is alfa kene - ahogy ok nevezik. ezekre a ‘chadekre’ all nekik a bre, azokat istenitik, tehat biztos nem ernek be valami magukhoz hasonlo nyomival.
2021. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy hogy fogalmaztam meg, hogy ne tűnjön támadásnak, de ha te mindenhol jó pasikat látsz akikhez az átlag nők fel sem érnek, akkor talán... Talán ez egy jel, hogy inkább ezeknél a jó pasiknál kéne bepróbálkoznod, nem pedig az átlag nőknél, akik nem mozgatnak meg benned semmit :)
2021. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
39%
Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr a legjobb, hozzá senki fia nem ér fel. Magasra van téve a mérce.
2021. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%
Rám pl azt mondják, hogy jó pasi vagyok, viszont meleg vagyok, szóval nincsenek velem kisegítve sajnos:D
2021. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Hol van az a sok jó pasi??? Lasszóval kell őket vadászni, olyan kevesen vannak. A legutóbbi jó pasiról, akit megismertem, kiderült, hogy meleg, csak hogy megerősítsem a 17-est...

Már az is luxus, hogy valaki elérje legalább a 175 cm magasságot és akkor még nem beszéltünk arról, hogy ne legyen se kövér, se sovány és még az arca is férfias legyen...10 évben egyszer látok ilyet.

2021. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

"A helyzet viszont sajnos az, hogy a magyar férfiak átlagban sokkal szebbek mint a magyar nők"


Kérdező, akkor szerintem részesítsétek előnyben egymás ánuszát a sorstársaiddal karöltve.

2021. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is az van, hogy amelyik helyes, az meleg. :D

Én bármelyik társkeresőn azt látom, hogy sokkal több szép magyar nő mint helyes magyar férfi van fent.

Az utcán is csak azt látom, hogy szép lány átlagos pasival, szép lány csúnya pasival... Nem tudom, te hol látod azt a sok helyes magyar pasit?? Mert még színészek között is nagyon ritka. :D

2021. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!