Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnám leépíteni a túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám leépíteni a túl sok önbizalommal rendelkező lányokat?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, undorodom az agyonsminkelt, buta és nagyszájú divatrib*ncoktól.

Tudtok valamilyen módszert/szöveget mondani, amivel teljesen ki lehet készíteni egy túl nagy önbizalommal rendelkező lányt, ha szórakozik velem? Nem bunkó akarok velük lenni, csak maximálisan felhúzni a cseppnyi agyukat.:D



2021. ápr. 27. 17:42
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, és 19/f.
2021. ápr. 27. 17:43
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Kötve hiszem, hogy nagy lenne az önbizalmuk, sőt. A kisebbségi komplexusaikat kompenzálják a hat tonna sminkkel meg a birkaszellemmel.
2021. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Lena7 válasza:
95%

1 kérdés, ha undorodsz az "agyonsminkelt, buta és nagyszájú divatrib*ncoktól", akkor mi a fenéért beszélsz velük?🤔


Nem lenne 1 kicsivel egyszerűbb az, hogy az ilyen lányokat elkerülöd?

2021. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Ha valaki nem tetszik, ne nézd őket! Amúgy meg titokba te is rájuk vered! Buta és éretlen kis farok vagy! Nőjél még.


Sok ilyen lányt ismerek és egész jól viselik a kritikákat, akik kritizálják őket ok csúnyák altalaban és buták is szóval ne aggodj nem fogjak magukra venni! Nekem is jó nagy az onbizalmam de nem tudjak lehuzni!


F

2021. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ráugranak, üldözik, menekülnie kell :) szegény
2021. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Az a durva, hogy szinte mindenütt ilyeneket látni. Sok smink, melírozott kiegyenesített haj stb. stb. Iszonyúan beképzeltek. Szóval ez engem is érdekelne. Talán ami jó lehet: "Forintos kurvák milliós igénye", tudod te igazi kincs vagy, csak el kéne ásni. 30/F
2021. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Elég undorító vagy
2021. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#3 Önszántamból nem beszélek velük, de ha pl. a teljesen üres mekiben pont ahhoz az asztalhoz akarnak ülni, ahol én vagyok, akkor jogosan akarom elküldeni őket a fenébe. Ilyenkor kéne pár ütős szöveg, hogy leépítsem őket.


#4 Úgy tűnik, hogy nem nekem kell nőni, hiszen nem a kérdésemre válaszoltál. Kérlek olvasd el mégegyszer, hogy normális választ adhass! Azt sem zárom ki, hogy egy ilyen csaj vagy, aki férfiként próbáljak védeni a "fajtársait".


#6 Ez a kincses szöveg nagyon jó!:)

2021. ápr. 27. 18:22
 9/20 A kérdező kommentje:
#7 Miért is?:D
2021. ápr. 27. 18:23
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Erre egy gyógyszer létezik csak szerintem.

Ezek a nők a kigyúrt, jóképű alfahím f@szokra éheznek.

No ha te is ilyen lennél és bepróbálkoznának nálad akkor tudnád igazán lerombolni lelkileg őket egy le alacsonyító szöveggel.

2021. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!