Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz valaha rendes párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha rendes párkapcsolatom, ha jók az egyéb adottságaim,de ismerkedés téren elképesztő béna vagyok?

Figyelt kérdés
Jól nézek ki, jól élek,sokat utazom,van saját lakásom, stabil állásom. Látszólag álompasi is lehetnék, de párkapcsolati téren elképesztő szerencsétlen vagyok. Pedig alapvetően kommunikációban is jó vagyok,amíg intellektuális témákról van szó, azzal bárkit le tudok nyűgözni, viszont szociális téren elvérzek, szorongóvá válok, ügyetlen vagyok,nem mozgok otthonosan és mindent elszúrok. Sokszor félreértem a nők jeleit és tévesen azt hiszem, hogy tetszem valakinek,aztán kiderül,h egyáltalán nem, mindeközben azokat észre se veszem,vagy csak sokkal később,akik odavannak értem. Ha bele is megyek valakivel egy kapcsolatba,mert mély érzelmeket érzek a másik iránt, sokszor kiderül,h az illető csak szexet akar és teljesen érzéketlenül reagál. Míg amikor csak ilyen barátság extrákkal kapcsolatban vagyok,akkor előbb-utóbb kiderül, h a csaj szerelmes belém. Szóval nem tudom, hogy csinálom,de valahogy minden fordítva sül el. Én már csak egy nyugodt,békés,boldog kapcsolatra vágyom,valakivel,aki tényleg passzol hozzám, de van egy olyan érzésem, hogy számomra ez lehetetlen.
2022. júl. 23. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
30
2022. júl. 23. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint igen, mert vannak lehetőségeid. A pozitívumokból indulj ki, barátság extrák kapcsolatot hogy sikerül összehozni? Nem hiszem, hogy a nők megerőszakolnának, nyilván te is akarod. Azt meg egyáltalán nem értem, hogy ha szerelmes vagy hogy keveredsz szexkapcsolatba.

A konklúzió az, hogy veled bárki lefekszik beszélgetés nélkül, aztán kezditek tisztázni, hogy ki merre hány méter. Érdemes megfordítani!

2022. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy tinderről találkozunk, elkezdünk beszélgetni, és úgy igazán nem fog meg a csaj,de nagyon jól elvagyunk barátilag, aztán néha ha sokat iszunk vagy ilyesmi,akkor lefekszünk,aztán van, hogy közben belém szeretnek,de rendszerint azok,akikbe én nem tudnék. Van olyan is ugyanebben a felállásban, hogy én szeretek bele egy idő után,ott meg a csaj nem viszonozza. Meg olyan is volt,h kolléganőmbe már hónapok óta szerelmes voltam plátóian, aztán egy céges csapatépítőn összejöttünk,felmentünk hozzá lefeküdtünk, aztán egyre inkább kezdtem beleélni magam,de kiderült,h részéről csak ennyi volt,nem akar kapcsolatot.
2022. júl. 23. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd kihalászik valaki.
2022. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen vagyok, csak jóval fiatalabb, 22 éves vagyok.

Annyi különbséggel, hogy belém, legjobb tudomásom szerint, már vagy 4-5 éve nem volt szerelmes senki.

A rossz kommunikációm, szorongásom, illetve -feltehetőleg- a külsőm miatt rendszeresen kerülök barátzónába, az elmúlt fél évben átlag havonta egyszer csalódok egy óriásit.

Barátnőm még nem volt.


Kezdem feladni.

22F

2022. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!