Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelségre a megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelségre a megfelelő szociális készségek, szociális élet lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
2022. júl. 23. 15:43
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
#20: Linkeld.
2022. júl. 23. 18:34
 22/33 anonim ***** válasza:
#21: nem akartam semmit linkelni. Nincs abszolút csodaszer. Kemény munka van, amibe a keresgélés is beletartozik. Kiindulópontnak ott van a Gutenberg-galaxisról elneveztett, elsősorban ezós könyveket kínáló oldal. Ahol ezós könyvek vannak, ott önfejlesztős könyvekból sincs hiány. De én pl. mostanában rengeteg jó könyvet letorrentezek. Ja, és nézelődja TED-előadások között pszichológia / önfejlesztés / szociális készségek témában.
2022. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Megértés szintjén tudok angolul, beszélni nem annyira. Az önfejlesztős cuccok jók, de egyre jobban azt érzem, hogy cselekedni kell, különben semi sem változik.
2022. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
#23: az önfejlesztés szerinted micsoda, ha nem cselekvés? Pl. hogy csak egyet mondjak, kilépni a komfortzónából.
2022. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
80%

Valakinek lehet.

Nekem nem oldott meg semmit, hogy elkezdtem eljárkálni otthonról és nem csak kockultam.

Hiába lett sok ismerősöm, haverom a nők ugyanúgy átnézte krajtam soha nem velem akartak lenni.

Teljesen mindegy milyen helyre, milyen társaságba mentem mindig csak háttér ember lehettem.

Ez nem ezen múlik. Elmehetsz te akárhány buliba ha mindig csa kegymagadban ülsz és senki nem foglakozik veled. Odaülhetsz mások asztalához, odamehetsz egy társasághoz de ha nem foglalkozna kveled, akkor teljesen mindegy.

Márpedig nagyon sok ember így van ezzel. Becsatlakozna egy beszélgetésbe, de egyszerűen levegőnek nézik, nem reagál senki arra amit mond, akármi legyen az.

Akik ezt nem élték át soha, azok nem fogják elfogadni, de attól még ilyen létezik.

Te leszel az "ijesztő, nyomi, kínos" srác, akinek "híre" megy, tehát egyre jobban fognak kerülni végül egyedül maradsz. Ördögi kör ez...

2022. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
41%
#25: mert gőzöd sincsen arról, hogyan kell kapcsolatot teremteni más emberekkel.
2022. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
27%
#25: volt már rá példa, hogy olyasvalakit is érdekesnek találtál, akire nem állt fel a farkad?
2022. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
63%
Ez sokkal többről szól, mint hogy feláll e. A férfi-nő kapcsolatoknak van egy dinamikája. Abból, hogy engem zavar, hogy ezt nem tanultam meg, nem következik az, hogy mindent és mindenkit meg akarok dugni. Ez egy bélyeg, amit rásütnek a sikertelen férfiakra. Jó, biztos ilyen is van köztük, de ez a vádaskodás igazságtalan.
2022. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
34%
#28: csak éppen a kérdésemre nem válaszoltál. El voltál foglalva önmagad mosdatásával.
2022. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs egy univerzális válasz erre, mert az incelek sem egy kollektív halmaz, nem mind ugyanolyan. Van, akinek tényleg szocializálódásra van szüksége, másnak meg azzal nincs baja, de pl. a nőkkel való ismerkedés stílusán tudna mit javítani, vagy igényességen, vagy az elvárásain / milyen nőknél próbálkozik. Szerintem érdemes azzal kezdeni, hogy az illető elmegy pszichológushoz, de csak ha tud 100%-ig őszinte lenni a szakemberrel és magával is... az nem fog segíteni semmit, ha már a dokihoz is úgy megy oda, hogy a csóróságán és / vagy a rondaságán kívül egy hibája sincs, és minden nő felszínes golddigger, amiért őcsodálatosságát nem értékelik.
2022. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!