Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ázsiai származású lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai származású lányok, nők, ti vonzódtok az európai pasikhoz? Vagy nem különösebben?

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Remeljuk, mert mi is szeretjuk oket :)



38F incel

2022. júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
szeretjük a szőrös mókust.
2022. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Esetleg nők is írnának?
2022. júl. 22. 11:40
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

És akkor egy nem ázsiai nő válasza :D


Ha picit is képben lennél az ázsiai kultúrával, akkor tudnád, hogy ott aztán a legtöbb családban szóba se jöhetnek azon partnerek akik nem azonos nemzetiségűek. Hiába honosodtak ide, attól még ilyen szokások nagyban megmaradtak vagy pedig a szülői nyomás hatalmas (és ott sokkal jobban tisztelik a szülőket, nem szívesen mennek velük szembe csak egy pasi miatt).


A másik fontos téma, hogy fél Magyarország ázsiai fétises. Akár az animék miatt, akár az agyonszexualizált társadalom miatt ami azt hiszi, hogy az összes cuki pici ázsiai lány egy alárendelhető r&banc titkon nagy csöcsökkel, akár pedig a thai nők hosszú lába és gyönyörű arca miatt DE a lényeg, hogy rengeteg európai férfi rajong értük. És ha rengeteg a választás, akkor te nagyon a toppon kell légy, hogy bejöjj akárcsak egynek is, mert hanem hidd el, találnak ők jobbat. ÉS ezzel ők is képbe vannak.

2022. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mérő Verához vagy követőjéhez van szerencsém?
2022. júl. 22. 13:07
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Fogalmam sincs ki az a nő :)
2022. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Rákerestem erre a nőre, és rájöttem, hogy láttam egy TedX előadásban. Nekem igazán szimpatikus nő egyébként. Nem mondom, hogy követném a munkásságát, de nem értem a leírásomból miért következtettél pont rá.
2022. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Áhh, kezdek rájönni. Téged a feminizmus zavar :) és az, hogy én agyonszexualizáltnak neveztem európai férfi szemmel az ázsiai nők után lévő fétiseket.


Ha szeretnél erről beszélgetni, akkor szívesen meghallgatom érveidet és ellenérveidet üzenetben, mert nekem is bőven lenne kifejteni valóm hozzá.

2022. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

A kérdésed elég szűk embercsoportot érint, úgyhogy csak ezt tudom nyújtani:

https://www.youtube.com/watch?v=ljBMKSBdbEw

2022. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

9-es:

Ez a videó azért jó, mert nem csak szuperszép ázsiai lányok vannak leszólítva, hanem átlagos meg csúnyábbacskák is, amik annyira nem ismert arcvonások európai férfi szemmel. Plusz jól elmondja: ők sem az anyjuknál lakó 120 kilós gamer európaiakat kedvelik ;) bár megjelent a geek jelző valahol, de főleg magas és kigyúrt ideálokról vallottak.

2022. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!