Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes kiírnom a magasságom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kiírnom a magasságom, ha nem vagyok különösebben magas?

Figyelt kérdés

176 cm vagyok. Érdemes ezt kiírni, vagy inkább ne, mert nem 18x a magasságom?


Tinderről van szó egyébként. A kérdést az ihlette, hogy egyszer egy randin a lány azt mondta, hogy aki nem írja ki azt alacsonynak gondolják.


2021. ápr. 28. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

írd ki, ha nem, úgyis rákérdeznek. Súlyodat is.

így legalább megspórolsz pár fölösleges match-et

2021. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
A Tinderen a lóvéd, meg a farkad mérete számít. Magasság? Kit érdekel, örüljön a csaj, hogy valaki dugja, mikor vannak nála jobbak és fiatalabbak is!
2021. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A magasságod kiírhatod, a súlyodat fölösleges, de akár írhatod együttesen,hogy középmagas,átlagos alkat vagy.Aki kíváncsi a részletekre majd rákérdez,de nem hinném,hogy ez centire/kilóra számít.
2021. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én 191 vagyok, hidd el nem ezen múlik. Pláne a tinderen.
2021. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
176 az alacsony a mai világban. Én 178 cm vagyok és azt írták, hogy alacsony. Ez van.
2021. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ha nem írod ki, gondolod, hogy nem fogják megkérdezni?
2021. ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezeket sose értettem, tőlem még senki nem kérdezte meg, pedig volt már randim.
2021. ápr. 30. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!