Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne csinálni ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálni ha még társaságom sincs?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy itt a nyár és nem tudok kihhez szólni.

Most ideiglenesen nincs munkám, majd ősztől lesz. Elterveztem, hogy lesz egy tök jó nyaram ehhez képest semmi.

Bármilyen ötletet szívesen fogadok, kivéve a konditermet nem.


29 F



2022. júl. 21. 18:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és fontos, hogy nem feltétlen itt keresem a barátnőt, hanem "csak" olyan társaság akivel ki lehetne mozdulni. De nem is ilyen PUA meg ezek a marhaságok, hanem normális értelmes társaságot. Bár szerintem aki értelmes annak megvan ilyen korban már a társasága.
2022. júl. 21. 18:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek barátaid ?
2022. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nincsenek
2022. júl. 21. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. Ahol tudsz csapódni másokhoz, oda kell menni. Ez általában a te korosztályodban a sport, nem kell kondinak lennie, lehet falmászóterem is(nemrég találtam egy tök jót a Mammutban), de mehetsz egyedül moziba, kajálni, vagy szólítgathatsz le nőket bárhol.. iratkozz be tanfolyamra, ott tanulsz is valami újat, és kapcsolatokat is építhetsz. Ha politizálsz, lépj be önkéntesnek a pártba.


Legyél önkéntes bárhol, ami érdekel, az ingyen munkaerő mindenhol jól jön:)


Találd ki, milyen közeg szimpatikus, kiknek a társaságára tartasz igényt, miben hiszel, mit gondolsz a világról és az alapján csatlakozz társasághoz a fent említett helyek egyikére, vagy akár társasjátékpartiba, vagy neten játék közben szerezhetsz embereket magad köré..

2022. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Én ezért léptem be 12 évesen egy migráns bandába. Aztán a sitten volt társaság, fizette az állam a kaját meg a lakhatást, zuhanyt, volt konditerem, Playstation/Xbox, stb.

Ja és a csajok szeretik a sitteseket.

2022. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!