Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 1. Ismertek olyan filmeket...

1. Ismertek olyan filmeket amikben baráti társaságok csinálnak valami? 2. olyan sorozatokat tudtok mondani mint a mick kell a gyereknek vagy a modern család?

Figyelt kérdés

1.olyanra gondolok amiben a baráti társaság mondjuk eggyütt nyaral vagy szellemet idéznek vagy lakatlan szigeten maradnak vagy apokalipszis során túl kell éljék vagy bármi

2.családias jókedélyű vicces sori kéne amilyen a két példám de amik a comedy centralon mennek azokat nem nagyon szeretem általában



2018. jan. 29. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Így jártam anyátokkal?
2018. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt ismerem valami más esetleg?
2018. jan. 29. 23:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Suburgatory (kertvárosba száműzve)
2018. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1. Baráti társaságos filmek:

- Nagyfiúk 1-2. Filmvígjáték, haláli jópofa film, és pont a baráti társaság van a központban


- Friend Request - horror, a fő gonosz végig akar menni egy egész baráti társaságon


- 21: Las Vegas ostroma - Egy egyetemi társaság hétvégente kaszinókban csoportosan csalnak. Egyik kedvenc filmem.


- Brazilok - Ez egy magyar film, és mielőtt megnéztem, nagyon előítéletes voltam vele, de szuper film, nekem nagyon tetszett.


- Tökéletes hang 1-2. -Egyetemista lányok acapella versenyekre járnak. Éneklős, zenés film.


- Közösségi háló - Arról szól, ahogy Zuckerberg és a barátja higgy hítták létre a facebookot.


- Felvéve - egy baráti társaság létrehoz egy kamu egyetemet


- High School Musical - lehet, hogy gáznak tartod, de ez is barátos


- Harry Potter filmek


- St. Trinian's - szerintem tök jó film, lányok bentlakásos iskolában rosszalkodnak


- Vaksötét - barátok együtt mennek betörni és pórul járnak


2. Sorozat:

- Török kezdőknek - nekem nagyon nagyon tetszett, sokat nevettem rajta, régen fent volt a YouTube-on is

2018. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
* hogy hozták létre (bocsi, a telefon átírta)
2018. febr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!