Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek mekkora része szeret gúnyolódni a szingliken?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon sokan, főleg azok közül, akiknek alacsonyabb az érzelmi intelligenciájuk. Viszont nagyon sok emberben megvan ez, hogy párkapcsolatban lenni érdem és aki nem így él, az sikertelen, azzal valami baj van. A társkeresési kudarcokat is igyekszik mindenki elrejteni és csak azt mutatni mennyire könnyen talál magának párt. Tulajdonképpen nagyon sok mindenen múlik ez és nem úgy megy, hogy kitalálom máról holnapra társat találok. Néha jó az is, ha az ember kiszellőzteti a fejét és átgondolja mihez is kezdjen az életével, lehet rájön még jobba is így neki, de a társadalmi nyomás ez ellen megy sajnos.

2022. júl. 12. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem hiszem hogy sokan, nagyon alja suttyónak kell hozzá lenni. Maximum akkor tudom elképzelni, mikor valamivel megakar bántani valaki és ezt találja meg gyenge pontnak, úgy érzi ezzel okozhat fájdalmat, ami megint nem vall túl sok észre.


Egyébként meg nem érdekel.

2022. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Ez ugyan az mint a diploma.


A diplomás nőket nem is a szakterületük érdekli! Csupán arra kell nekik hogy különbséget tehessenek “ én értelmiségi vagyok, te meg munkás proli”.


Vagy másik példa. A gyúrós fickók 90% át nem az hajtja hogy ők egészségesek legyenek. Még az se hogy így könnyebben találnak csinos női partnert! Hanem az hogy a utcán , meloban stb a Jócónak , Ferinek , Gézának elmondhassa hogy ő edzett és így jó csaja van, ti meg teleszart búváruhák vagytok!

2022. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
0,001%, senkit nem èrdekeltek igazából.
2022. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé sokan, csak nem szemtől szembe.
2022. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Ezek nagy része ezzel akarja a párkapcsolat, házasság érékét fenntartani.



Nagyon sok nő él rossz kapcsolatban, ahol ki kell szolgálnia a párja minden hülye heppjét, főzni, mosni, takarítani rá, de közben megy az ordibálás, a fikázás, de tűr, mert legalább nincs egyedül.


Ha a szingli viszont boldogabb mint ő, akkor szembesülnie kell azzal, hogy az életét egy rossz kapcsolatra pazarolja, feladta az álmait, önmagát és cserébe nem kapott státuszt.



Emiatt igyekszik fenntartani azt az illúziót, hogy kapcsolatban lenni magasabb rangú dolog, pláne, ha ő nagybetűs Anya vagy Feleség.

2022. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

2-es

Diplomás no vagyok es baromira érdekel a szakterületem! Nem unalombol talaltam ki, hogy egyetemre megyek es tanulok 4-6 évet.


24N

2022. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

"A diplomás nőket nem is a szakterületük érdekli"


EZt meg honnan sikerült kiszopnod?

2022. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A diplomás nők párhuzamot én sem értem, de az igaz lehet, hogy a hátuk mögött kritizálják többet a szingliket.
2022. júl. 12. 22:48
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Van olyan szingli, akit kritizálok. De nem a szingilsege miatt, hanem mert képtelen megérteni, hogy a szörnyű viselkedésével/személyiségével/ rossz emberismeretevel van a baj, és ezek miatt nem jön össze neki egy kapcsolat. Az ilyeneket nem bírom, ha ismerem őket és tanácsot kérnek vagy ilyesmi, akkor a szemükbe mondom, de lépten nyomon nyilván nem megyek oda az összes ilyen ismerősömhöz és mondom neki, hogy változtatnia kene magan…
2022. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Na és akkor mi van. Nekem is xar a személyiségem és a külsőm se egy nagy durranás. Fiatalon se voltam egy kapós csomag, most meg aztán pláne nem, így a válás után gyerekekkel együtt. :D De már telibe xarom ezt az egész hedonista világot és élek inkább boldogan egyedül és nem erőltetem magam senkire. :D 44F
2022. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!