Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gúnyolódnak sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gúnyolódnak sokan a társkereső oldalon lévők kinézetén?

Figyelt kérdés
Pörgetik itt mellettem az egyik oldalon lévők fényképeit, de nem esik le nekik, hogy emberekről beszélnek. (És bizony ők sem szebbek náluk.)
2019. ápr. 1. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Meg egymásnak mutogatják és hangosan vihognak is hozzá?

32/f

2019. ápr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Engem nem hatna meg, ha valaki gúnyolódik, pláne úgy, hogy nem az adott személlyel szemben teszi, hanem csak a telefont nyomkodna kuncog a barátnōjével unalmában.


Mit értesz gúny alatt? Rosszindulatúan, savanyú arccal ítélkeznek, vagy csak kacagnak, viccelōdnek rajta? Az útóbbin nem kellene megsértōdni, mert csak vicc.

2019. ápr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Honnan tudod, hogy nem szebbek? Megnézted, hogy kin gúnyolódnak? Vagy csak hallottad, hogy gúnyolódnak valakin társkeresōn, de nem tudod, hogy kin-min?
2019. ápr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Mert az emberek gonoszak
2019. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

#3. Azért ha kigúnyolnék egy szingli anyukát vagy egy kövér nőt, független attól, hogy én jobban nézek ki férfiban, mint ők nőben vagy sem, úgy le lennék kapva a tíz körmömről, hogy csak csodálattal nézném, hogy nem mondtok rám két egyformát.

Nem szép dolog gúnyolódni.

32/f

2019. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

#5 Jesszus, a kérdésben egyáltalán meg volt adva példának, hogy kiken is gúnyolódnak? Lehet, hogy nem kövérség miatt gúnyolódtak, hanem valami idióta hipszter stílusú emberen, vagy bármi.


Az az érzésem, mintha valami üldözési mániás ember írta volna a kérdést, aki távolról meghall egy röhögést és azonnal beképzeli, hogy rajta is röhöghetnének a társkeresō profilján.

2019. ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet. :D

32/f

2019. ápr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Istenem, a sok mimóza... Engem rendszeresen csúfoltak szemtől-szembe. Mit meg nem adtam volna érte, ha élőben békénhagynak, helyette egy fotómon röhögnek.
2019. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
#2: ugyanezek az emberek szemtől szembe nem vállalják fel a véleményüket, csak a másik háta mögött...
2019. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!