Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 40 éves nő annyira kelendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves nő annyira kelendő mint egy 20 - 25 éves incel?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 16:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
"Megbasznak", de szépen beszéltek. Érződik a düh.
2022. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
14%
Egy 40 éves nő társkeresés szempontjából és amúgy minden egyéb szemszögből is 1000X annyit ér, mint egy incel. Egy átlag nő is vagy 100X "értékesebb", mint egy átlag férfi. A nők születésüktől fogva értékesek, hiszen ők képesek csak életet adni. És minden ekörül a dolog körül forog a világon ha belegondolunk.
2022. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

Egyedülálló nő és incel van.


Az incel viselkedés nem fordul elő nők körébe, kkor se ha tartósan egyedülálló egy nő.

2022. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem. A nő ismerőseim minden életkorban kelendőbbek átlagosan, mint a férfiak. Ha egy férfinek még defektje is van, rosszabb a helyzete, mint egy idősödő gyerekes nőnek. De ez csak az én meglátásom.
2022. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
97%
Abba az illúzióba meg senki se ringassa magát, hogy csak szexre kellenek. Olyan emberek házasodnak újra és kezdenek boldog párkapcsolatba, ráadásul mindenféle korosztállyal, hogy számomra is hajmeresztő. És nem azért, mert 40-esek, épp ellenkezőleg, az a legkisebb...
2022. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy incelnél nem számít a kor, úgysem fog szexet kapni 😃
2022. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
94%
Aki a természet által adott szépség az 40-50 évesen is szép lesz még aztán a kor őt is ki kezdi.. ilyen az élet.
2022. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%
Átlagos külsejű 40 èves nőkènt nincs semmi gondom fèrfiak terèn. Szerintem könnyebb helyzetben vagyok, mint egy velem egykorú fèrfi. Az incelekről nem tudok nyilatkozni, sosem ismertem egyet sem.
2022. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
12%
18: Jellemzően incelekkel szoktál beszélni és teszed őket adott esetben nem incellé.
2022. júl. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
82%
40-es nőként pont tapasztalom, hogy bőven van választék. 20-asok akarnak megfektetni, mert már biztos könnyebb préda vagyok, 50-esek családot alapítani, mert most jut eszükbe, hogy megértek rá... Csak győzze az ember kibogozni, hogy valaki normálisat találjon a szénakazalban, aki kompatibilis pont vele.
2022. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!