Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Modell férfit használni csajozásra. Működhet?

Figyelt kérdés

1. Csinálok egy Tinder profilt modell férfival, akinek tömegesen jönnek a matchek.

2. Ráírok egy átlagos lányra, majd levelezek vele egy héten át. Közbe ha szerencsém van, megtetszik neki a személyiségem.

3. Amikor hívna, hogy találkozzunk, először visszautasítom, mondván hogy én lassan szeretek ismerkedni, mert a hosszú távú kapcsolat érdekel. A nő nem fog odébbállni, mivel a modell férfit úgy választom, hogy valószínűleg ő a legjobb pasi a nő matchei közül.

4. Három hét szerelmes irogatás után a nő elkezd kötődni a személyiségemhez is. Ekkor elmondom neki, hogy a képen valójában nem én vagyok.

5. Ha megcsinálom ezt több nővel is, valamelyik lehet azt fogja mondani, hogy neki ez nem baj és folytatni fogja az ismerkedést tovább úgy, hogy tudja hogy nézek ki.

6. Ezen a ponton jöhet a randi, majd a hosszútávú párkapcsolat.



2022. júl. 4. 13:59
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
40: Csak a kinézetemről hazudnék és csak az elején.
2022. júl. 4. 15:26
 42/54 anonim ***** válasza:
100%

Leirom kepletben, hatha igy konnyebben megerted.


1 > 0

2022. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%

3 hét alatt nem fog kötődni a személyiségedhez, és több fotót is fog kérni, amit nem tudsz majd neki prezentálni, vagy könnyen kiderül, hogy lopott fotók.

Amúgy még ha el is kezdenék kötődni (kizárt 3 hét chat után), amint kiderül, hogy hazudtál, azonnal vége is lenne. És nem azért, mert nem nézel ki olyan jól.

2022. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
97%

Nekem még a saját külsőmmel is volt lány aki azt írta hogy szerinte kamuprofil vagyok mert túl jól nézek ki, humoros és értelmes vagyok, ahhoz hogy igaz legyen. És biztos feleségem vagy gyerekem van titokban😆

Ami nem azt bizonyítja hogy én valami földre szállt isten vagyok, hanem azt hogy mennyi csúnya/idióta van tinderen, vagy azt hogy már találkozott ilyen kamussal mint te

23F

2022. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
87%

" Tudom, most szarrá le leszek pontozva, de nem érdekel. Konkrétan ha egy modell férfi nem kap like-ot, nincs match-e, "


Bocs, de azokról ordít, hogy kamu. Ne nézzetek már minket hülyének :D

2022. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy a személyiséged olyan nyerő és kellemes, ha real life nem megy a társkeresés immár 4 éve, illetve egy hatalmas hazugsággal akarsz indítani kapásból?
2022. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted elkezd kötődni a hazug személyiségedhez? Rossz hírem van, a kiábránduláshoz nem kell 3 hét. Pont megtörténik akkor, amikor megmondod, hogy kamu a kép. Egyszerre tudja meg, hogy ronda is vagy és még a belsőd is sz.r.

Amúgy saját magadnak mondasz ellent."Az ismerkedés a randin kezdődik". Miért kezdene el ismerkedni egy hazug, ronda emberrel? Mivel nem ismer, nem is kötődik hozzád. Senki nem olyan bolond, hogy ilyen szánalmas emberre pazarolja az idejét. Ja, de. Annyit esetleg ki tudsz belőle hozni, hogy meghívatja magát egy drága étterembe, és miután jól lakott, angolosan távozik. Kb.ennyit is érdemelsz.

2022. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok: direkt olyan pasit válaszottam aki nem meztelen felsőtestel pózol, nincs a háttérben menő autó, menő környezet. Konkrétan csak az arca látszott a képen a háttérben pedig nem volt semmi, egyszínű háttér.

És ne vicceljetek már, hogy a nők tömkelege keresgél képekre a google-ben. 99% azt se mtudja hogyan kell, csak húzkodja a Tindert jobbra balra. Kb. 1 profil 1 mp-et kap, nem többet...

2022. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
48: Verifikáltad a profilt? Lehet azon bukik. Nemrég dbdr csinált egy sikeres Chadfisht Amerikában, ahol 2012 óta használják a Tindert, nem csak 2015 óta, mint nálunk, tehát több tapasztalatuk van a nőknek + még magasabb elvárásaik.
2022. júl. 4. 18:01
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

“tehát több tapasztalatuk van a nőknek…”


Miben? Hogy lúzer incelek hogy akarják átbszni őket?

Fantasztikus. Így adjon nektek esélyt az ember.

2022. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!