Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Modell férfit használni csajozásra. Működhet?

Figyelt kérdés

1. Csinálok egy Tinder profilt modell férfival, akinek tömegesen jönnek a matchek.

2. Ráírok egy átlagos lányra, majd levelezek vele egy héten át. Közbe ha szerencsém van, megtetszik neki a személyiségem.

3. Amikor hívna, hogy találkozzunk, először visszautasítom, mondván hogy én lassan szeretek ismerkedni, mert a hosszú távú kapcsolat érdekel. A nő nem fog odébbállni, mivel a modell férfit úgy választom, hogy valószínűleg ő a legjobb pasi a nő matchei közül.

4. Három hét szerelmes irogatás után a nő elkezd kötődni a személyiségemhez is. Ekkor elmondom neki, hogy a képen valójában nem én vagyok.

5. Ha megcsinálom ezt több nővel is, valamelyik lehet azt fogja mondani, hogy neki ez nem baj és folytatni fogja az ismerkedést tovább úgy, hogy tudja hogy nézek ki.

6. Ezen a ponton jöhet a randi, majd a hosszútávú párkapcsolat.



2022. júl. 4. 13:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez jó ötlet. A nőknek a személyiség is ugyanolyan fontos, mint a kinézet.
Nem, mivel a nőknek a kinézeted számít egyedül
35 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
El fognak küldeni a picsába.
2022. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
97%

Kisebb hazugságért is hagytam már faképnél valakit a randi első 5 percében.


(a delikvens a magasságáról hazudott, azt hitte, nem azért várom el az adott magasságot minimumnak, mert én annyi vagyok, aztán ment a pampogás, mikor a szememig ért őmélysége)

2022. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
95%

"megtetszik neki a személyiségem"



Aha, persze....



38F incel

2022. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Nyilván bocsánatot kérnék a nőtől, hogy becsaptam, viszont utána lehet kiderülne, hogy igazából sem nézek ki annyira rosszul (bár jobbra nem húzott volna..).
2022. júl. 4. 14:03
 5/54 anonim ***** válasza:
7%
2-es how to make nőgyűlölő. Persze hazudott, az ő baja. De mivel nyerte el a tetszésedet, hogy eljutottatok a randira? Mert ha a személyiségével, akkor azt most már nem teljesen értem.
2022. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs olyan opció a szavazásnál, hogy "Nem, mert a hazugságot nem tolerálják" ami teljesen jogos és igaz is. Pont nem érdekelne hogy mennyire jó a személyisége, ha hazugsággal indít, akármennyire is fáj mert megkedveltem, nem folytatom az ismerkedést.
2022. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
14%

" Csinálok egy Tinder profilt modell férfival, akinek tömegesen jönnek a matchek."


A gond, hogy már itt elbukik az egész. Én kipróbáltam nem is olyan régen. Konkrétan egy modell pasi képeivel próbáltam ki Tindert és csodák csodájára nem jöttek a match-ek!

Erre szokták itt írni, hogy a mai fiatalabb nők igényei extrém módon elszálltak és az én példám is jól bizonyítja ezt. Tudom, most szarrá le leszek pontozva, de nem érdekel. Konkrétan ha egy modell férfi nem kap like-ot, nincs match-e, akkor egy átlagos vagy ne adj isten egy átlag alatti férfiként mégis mennyi esélyünk maradt?

2022. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
94%

1.Senki sem fogja elnézni hogy hazudtál.


2. Gyakorlottabb felhasználók élből kiszúrják, hogy kamu a képed. Nem kell hozzá sok ész.

2022. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy azért nem kapott lájkot a modell profil, mert gyanúsnak találtak a nők, és betették a képet a googlebe es kiirta, hogy ez nem magyar, hanem egy francia/portugál modell, szal megesik ez.
2022. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
7: Tényleg ennyire rossz lett a Tinder? Én 2020 második felében próbáltam és nem volt verifikálva sem. Ennek ellenére tele voltam matchekkel.
2022. júl. 4. 14:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!