Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Modell férfit használni csajozásra. Működhet?

Figyelt kérdés

1. Csinálok egy Tinder profilt modell férfival, akinek tömegesen jönnek a matchek.

2. Ráírok egy átlagos lányra, majd levelezek vele egy héten át. Közbe ha szerencsém van, megtetszik neki a személyiségem.

3. Amikor hívna, hogy találkozzunk, először visszautasítom, mondván hogy én lassan szeretek ismerkedni, mert a hosszú távú kapcsolat érdekel. A nő nem fog odébbállni, mivel a modell férfit úgy választom, hogy valószínűleg ő a legjobb pasi a nő matchei közül.

4. Három hét szerelmes irogatás után a nő elkezd kötődni a személyiségemhez is. Ekkor elmondom neki, hogy a képen valójában nem én vagyok.

5. Ha megcsinálom ezt több nővel is, valamelyik lehet azt fogja mondani, hogy neki ez nem baj és folytatni fogja az ismerkedést tovább úgy, hogy tudja hogy nézek ki.

6. Ezen a ponton jöhet a randi, majd a hosszútávú párkapcsolat.



2022. júl. 4. 13:59
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha a következő négy évet is nő nélkül akarod tölteni, szuper taktika
2022. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy hogy valami hasznosat is mondjak:


1. Nem, nem a nők igényei szálltak el (hogy ne hazudj nekik még ismeretség előtt, hát nagy igény, komolyan, lol), hanem ostoba vagy. Feltehetően beraktátok a legprofibb stúdiókörülmények között/Miami háttérrel készült fotókat olyan férfiakról, akik láthatóan nem magyarok pl. bőrtónus, arcszerkezet alapján. - Nem mellesleg ezeket mondjuk meg is találták a neten. :D Hallomásból ismerve ilyen sztorit/átélni egy incel által (valamiért ez kollektív ötlet nálatok), ezek után sokan jogosan gyanakodnak.


2. Aki gyanakvó, úgyis fog tőled kérni igazolványt/videohívást/egyéb közösségi média elérhetőséget. Ehhez nem kell egy hét sem, ha nem tudsz adni, pedig automatikusan gyanúsabb leszel.


3. A helyszínen hagy ott.

2022. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én azt hittem, ilyen appokon egyedül a kíváncsi heterók és a melegek vannak fent, hogy alkalmi partnert szerezzenek maguknak az egyetemi kollégiumba, akit nem kell bemutatni a fideszes családnak a vasárnapi ebédnél két megyével arrébb otthon.
2022. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen hazugsággal indítana az el is vágná magát!


Saját magad add! Ha 20 évig kell keresned az igazit akkor 20 évig! Ez van törődj bele.

2022. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:

"fideszes családnak a vasárnapi ebédnél két megyével arrébb otthon.":


Olyan nem létezik szerintem. Kékcédulás választás van, megvásárolt közmunkások, meg Fideszes incel szavazók. Komolyan ezt gondolom.

2022. júl. 4. 15:12
 36/54 anonim ***** válasza:
100%

"Modell férfit használni csajozásra. Működhet?"


- Persze tesa működhet, egy vak csajnál biztos.

2022. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
De erről majd írok ki más kérdést más kategóriában.
2022. júl. 4. 15:14
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
Oké. De azt Incel Pistaként fogod kiírni, vagy portugál Chadro Banderasként?
2022. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat a bizalmon alapul. Aki hazugsaggal kezd csak azt bizonyitja, hogy kepes barmikor hazudni. Ha volt is bizalom fele, akkor az azonnal elillan jobbik esetben. Rosszabb esetben arra is gondolhat, hogy valami bunozo vagy, es azert probalod elhivni, hogy leitasd, bedrogozd stb.
2022. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent valoban varazslatos szemelyiseged lehet, ha orrba szajba hazudozol. Honnan tudna a masik, hogy amiket eddig elhitt, azok a valosagot takarjak?
2022. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!