Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Modell férfit használni csajozásra. Működhet?

Figyelt kérdés

1. Csinálok egy Tinder profilt modell férfival, akinek tömegesen jönnek a matchek.

2. Ráírok egy átlagos lányra, majd levelezek vele egy héten át. Közbe ha szerencsém van, megtetszik neki a személyiségem.

3. Amikor hívna, hogy találkozzunk, először visszautasítom, mondván hogy én lassan szeretek ismerkedni, mert a hosszú távú kapcsolat érdekel. A nő nem fog odébbállni, mivel a modell férfit úgy választom, hogy valószínűleg ő a legjobb pasi a nő matchei közül.

4. Három hét szerelmes irogatás után a nő elkezd kötődni a személyiségemhez is. Ekkor elmondom neki, hogy a képen valójában nem én vagyok.

5. Ha megcsinálom ezt több nővel is, valamelyik lehet azt fogja mondani, hogy neki ez nem baj és folytatni fogja az ismerkedést tovább úgy, hogy tudja hogy nézek ki.

6. Ezen a ponton jöhet a randi, majd a hosszútávú párkapcsolat.



2022. júl. 4. 13:59
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
92%

Képzelem, milyen vonzó személyiség lehet az, aki egy ismeretséget az első pillanattól hazugságra akar építeni.


Mindenki hazudik valamennyit az élete során, de nem mindenki egy kis g*ci mellé, és nem mindenki nézi direktben hülyének a másikat. Az ilyen társból lesznek a legnagyobb árulók.

2022. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
9: Egyébként portugál modell volt. Egyik első "incel" kérdésem témája.
2022. júl. 4. 14:17
 13/54 A kérdező kommentje:
11: Mire a randira kerül sor, már tudná a nő, hogy ténylegesen hogy nézek ki. A randin kezdődik az ismerkedés, a Tindert nem kell komolyan venni - ezt mondanám a nőnek is.
2022. júl. 4. 14:18
 14/54 anonim ***** válasza:
96%

#7

Valószínűleg túl mű volt

2022. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
Én arra lennék kíváncsi, hogy vajon fordított esetben hogyan reagálnál. Egy magát modellnek kiadó nő a találkozó előtt "bevallaná", hogy ő "csak" egy "átlagos" nő. Van egy olyan sejtésem, hogy első dolgod az lenne, hogy idejönnél kisírni magad, milyen szemetek a mai nők.
2022. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%
Te is becsapva éreznéd magad, ha egy kasszás erzsi érkezne a randira a modell nő helyett, akire vártál. Nem hogy nem vonzana semennyire, de megbízni sem tudnál már benne, akkor mi tartana mellette még is? Semmi. Na mi nők pont így vagyunk vele.
2022. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen, tudod, hogy miért? Mert aki már a nulladik perctől kezdve hazudik, annak mégis hogyan lehetne egyetlen szavát is elhinni? Sehogy.
2022. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsétlen heterók.
2022. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
15, 16: Tegyük fel, hogy nem Kasszás Erzsi férfi megfelelője jön el, hanem egy átlag Józsi, aki le van fogyva, valamennyire látszik a testén, hogy kondizik (no apatest) és a ruhák is jól vannak megválasztva és jól állnak rajta (slim fit ing -- mondom, has nincs, így jól áll).
2022. júl. 4. 14:28
 20/54 A kérdező kommentje:
Kasszás Erzsi nekem sem jönne be így, de mondjuk egy átlagos kinézetű szemüveges aranyos lány már igen.
2022. júl. 4. 14:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!