Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez a gyűlölet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a gyűlölet és elutasítás a szülőkkel élő férfiakkal szemben a nők részéről?

Figyelt kérdés

Itt most nem a mamahotelre gondolok, hanem arra, aki válás után került lehetetlen helyzetbe, máshová nem tudott menni. Vagy olyanra, aki spórol,míg társa lesz, vagy olyanra, aki esetleg becsületből ápolja a beteg szülőt.

Ja és persze csak férfiak felé van ez, ha nő él még otthon, az természetes.


2022. jún. 29. 11:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
A nők alapból utasítják el, akik 30 felett szülőkkel laknak, ez már nem tiniszerelem itt már pénz autó, ház minden kell letenni az asztalra, tinikorban elég virágot vinni, jól kinézni, később már közepes külsővel ,jó fizetéssel megerősödve lehet feleséget találni, csak ugye azért kell pénz-
2022. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
11 Tudod én ezzel úgy vagyok, hogyha a nőnek pénz kell, autó kell, egzisztencia kell, akkor teremtse meg magának. Ne mástól várja.
2022. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értitek ezt.


Nem azért érdemes elköltözni anyutól, mert a gonosz, pénzéhe nőok ezt várják el.


Azért kell elköltözni, mert a saját lakásodban te leszel az úr; egy felnőtt, önálló életnek pedig a része - tök egyedül is - a saját háztartás és életvitel. A szülőknek pedig a legnagyobb büszkeség az, ha a gyerekeik megállnak a saját lábukon.


Egy 30as férfi, aki az anyjánál lakik tartósan (tehát nem éppen kirúgták, frissen vált, stb.) az bizony a létformájával azt üzeni, hogy még nem érett, nincs tisztában azzal, hogy mi fontos neki a háztartásban, a mindennapokban, ergo egy felesleges kockázat. Ettől még, ha a pár jól egymásra talál, össze fognak jönni, de szerintem egy 30+ nőnek megalázó anyóspajtihoz menni kamatyolni.

2022. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
13-Én épp ezért akarok mostmár albérletbe menni.
2022. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
10%

Nem kell saját lakás, bőven elég az albérlet is.


Aki 30 éves koráig nem tudott összeszedni elég pénzt egy saját lakásra, az úgysem fog életszerű időn belül, más miatt meg teljesen fölösleges otthon cellázni.


Egy 30 évesen csecsen lógó ember nem más, mint egy kudarc. Nem akarok egy kudarccal együtt lenni.


És nem kell a duma a szülők gondozásáról, mert a párod lakásába sem viszed őket. Lehet a közelben lakni, de ideje 30 évesen már leválni anyuról. Pontosabban már tegnap kellett volna. Szerintem egy vérszívó kis féreg, aki a szülei nyakán marad. Képzeld el, hogy 20-30 évesen, fiatalon csinálsz egy gyereket és onnantól soha nem lesz egy olyan otthonod, amiben nem cellázik valaki a párodon kívül. Agyvérzést kapnék, ha megszűnne a teljes privát szférám, mert a kölköm egy életképtelen lusta kis szarkupac lett.

2022. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
95%
15 Mondjuk neked nem ajánlom h gyereked legyen egyáltalán, ha ilyen a felfogásod.
2022. jún. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!