Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan incel aki mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan incel aki mindent megtett mégse lett eredménye?

Figyelt kérdés

Pl akinek éveken át tanácsolták hogy változtasson a haján, öltözködésén, képezze magát hogy legyen egy jobban fizető munkája. Vagy éppen nagy kövérségből (90,110,130 stb kg) fogyjon le! Aztán biztos kapkodnak majd értük a nők!


Megtette és eredmény = nulla lett ? Semmit nem ért a változással?


2022. jún. 20. 11:00
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

"Az ingyenes tb-s pszichológusok lerendezik azzal, hogy felírnak valami benzodiazepint vagy antidepresszánst, ami az égvilágon nem segít semmit, csak drogfüggő leszel tőle."

Pszichológus nem ír fel gyógyszert, mert nem orvos. Tehát itt már súlyosan mellé lőttél.

2022. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

#41


Igaz, ez meg a másik.

Köszi hogy ezt észrevetted.

Max pszichiáter írhat fel meg orvos gyógyszert.

Pszichológus nem egyenlő a pszichiáterrel.

2022. jún. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

#41/42


És ti hány pszichológusnál jártatok?

2022. jún. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
43-as, többnél is. Pszichológus sosem ír fel gyógyszert, nem teheti. Az a pszichiáter dolga, aki orvos, tehát joga is van hozzá. De a pszichiáter nem azonos a pszichológussal, utóbbival folytatsz érdemi beszélgetést.
2022. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

#43

Ehhez nem kell pszichológusnál járni.

Én gyerekkoromban voltam párszor és már akkor elmondták a különbséget.

Igaz nem kellett sosem gyógyszert szednem, de látszik hogy ennyire ötleted sincs a témáról és kamuzol.


Na szia!

2022. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

#45


Tehát vagy igazatok van mindenben vagy hazudok.


Így tényleg semmi értelme nincs bármit írni.

A helyzet az, hogy ti már rég eldöntöttétek, hogy minden incel mentálisan beteg, teljesen mindegy ki mit fog írni. Tehát a tényeket igazítjátok az elméleteitekhez. Így semmi értelme bármit is írnia olyan magamfélének aki viszont az elméleteket igazítja a tényekhez.

2022. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

"Pszichológus nem ír fel gyógyszert, mert nem orvos. Tehát itt már súlyosan mellé lőttél."


Vagy csak véletlen elírta?

Egyébként ahhoz, hogy TB-s pszichológushoz kerülj, először pszichiáterhez kell menned, és az utal tovább! Vagy nem utal tovább, hanem csak ír fel gyógyszert.

2022. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Pszichológus meg max gyógyszer javaslatot adhat, de ahhoz meg kell a házi orvos.


Mellesleg mire akartak neked gyógyszert adni?

2022. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

#48


Nekem szerencsére semmire. Amit el tudtam érni annyi, hogy beszélgettem pár pszichológussal néhány alkalommal. De mint írtam anyagi helyzetem miatt ez nem sok volt.

Mivel a tb-s pszichológusokhoz el sem jutottam. Azt mondják nem látják indokoltnak, mert semmilyen mentális betegségben nem szenvedek (csak itt a gyakorin)

2022. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

#49


Hát aki így áll hozzá az élethez attól nem nézem ki, hogy őszinte legyen.

De beszélni a levegőbe lehet amúgy, én meg egy pszichológus vagyok és diagnózisom: incel szindróma.

Ilyen öregen meg már nem nagyon lehet rendbe hozni.


Max fórumokra mernek így is csak jönni és sírni, szóval nincs nagy baj.

2022. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!