Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan incel aki mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan incel aki mindent megtett mégse lett eredménye?

Figyelt kérdés

Pl akinek éveken át tanácsolták hogy változtasson a haján, öltözködésén, képezze magát hogy legyen egy jobban fizető munkája. Vagy éppen nagy kövérségből (90,110,130 stb kg) fogyjon le! Aztán biztos kapkodnak majd értük a nők!


Megtette és eredmény = nulla lett ? Semmit nem ért a változással?


2022. jún. 20. 11:00
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
7%

A kérdésbe már belefogalmaztad, hogy olyan válaszokat vársz, miszerint ugye nem kell csinálnod semmit.

Egészségebben élni magad miatt érdemes, ha te akarsz fájdalommentesebb, hosszabb életet és könnyebb mozgást és jobban tetszeni magadnak, ha a tükörbe nézel vagy csak lefelé.

Tanulni, munkát váltani is magad miatt érdemes, hogy szellemileg is fejlődj vagy csak ha utálod a mostanit vagy ha szeretnél valamit, máshol lakni vagy utazni vagy drágább kütyüket vagy ki tudja.

Ha viszont nem akarsz változást, akkor ne hibáztass másokat azért, hogy lusta vagy és nincs ihleted hozzá. Nonszensz önáltatás, hogy szerinted egy elképzelt gonosz ismeretlen nő ezeket várnál el tőled, majd úgyse jutalmazna érte... :D Vállald magadért és a döntéseidért a felelősséget.

Aki meg kritizál, annak mondd meg, hogy A) te így érzed jól és önazonosnak magad, nem vágysz ilyesmikre vagy B) szeretsz az önsajnálatban dagonyázni, de bárhogy is, törődjön a saját dolgával.

2022. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
29%

#9


Sportolás, gyúrás, személyiség fejlesztés, pszichológus, kommunikációs készségek (5+ nyelven), továbbtanulás, hobbik, öltözködés, haj, cipő, klubok, magabiztosság, figyelés, igények lejjebb adása, önálló egzisztencia stb


Egyszóval mindent amire lehetőségem volt megtettem, de mégsem kellek senkinek sem. Nem csak elutasítanak de legtöbbször még jól belém is rúgnak (pl itt az oldalon)

2022. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
#8: és, lett barátnője?
2022. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

#22

Hát az előbbiek alapján nem hinném, hogy a pszichológus segített annyira, mint várná az ember.

Pontosan mit csináltatok a pszichológussal?

2022. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
38%

#24


Mire vagy kíváncsi?

Egyébként olyan sokszor nem beszélgettem, mivel nem volt pénzem sokra. Manapság egy pszich már 10000/h dolgozik. Szóval ne éveken át tartó terápiát képzelj el.


Egyébként szerintem nem lehet változtatni ezen. Egyes emberek bejönnek a nőknek, mások nem. Erre nem nagyon van racionális magyarázat. Egy csomó értelmes normális ember akik fejlesztik magukat vannak egyedül míg máshol alkoholista nőverő bűnözőknek is akik soha nem fejlődtek semmiben is van csaja. Szóval ez karakter sajátosság, amin nem nagyon lehet változtatni. Ebbe vagy beletörődsz vagy sem.

2022. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
65%

"Egyébként olyan sokszor nem beszélgettem"

oké értek mindent

2022. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
26%

#26


Az ingyenes tb-s pszichológusok lerendezik azzal, hogy felírnak valami benzodiazepint vagy antidepresszánst, ami az égvilágon nem segít semmit, csak drogfüggő leszel tőle. Ezek az igazi kapudrogok.


A valamit is érő pszichológusok pedig mint írtam már 10 ezres órabérekben dolgoznak. Most az én hibám, hogy nem volt pénzem évekig pszichológushoz menni?


Egyébként meg az összes többi dologra amit írtam miért nem reagáltál semmit?

Vagy reagálj normálisan vagy sehogy. Ez mazsolázgatás. Egy érvelési hiba.

2022. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
mentális egészség az első
2022. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

plusz mindig is mentális egészségen volt a hangsúly, mit mazsolázgatok?


az hogy te nem tudtál megfelelő és normális segítséget szerezni ez e legfőbb probléma

2022. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
91%

Az hogy nem tudsz normális segítséget kapni, majd felsoroltad (az előbb), mintha sikeresen tudtál volna tenni valamit, nah az már valami.


Innen látszik, hogy egy kalap alá veszed azt ami sikerült és ami nem.

Nyilván valóan az incelekkel az a legnagyobb probléma ami fejükben van.

Ha ez az egyetlen amire nem sikerült segítséget szerezni, akkor ott toporogsz mint ahol eddig voltál.

2022. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!