Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan incel aki mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan incel aki mindent megtett mégse lett eredménye?

Figyelt kérdés

Pl akinek éveken át tanácsolták hogy változtasson a haján, öltözködésén, képezze magát hogy legyen egy jobban fizető munkája. Vagy éppen nagy kövérségből (90,110,130 stb kg) fogyjon le! Aztán biztos kapkodnak majd értük a nők!


Megtette és eredmény = nulla lett ? Semmit nem ért a változással?


2022. jún. 20. 11:00
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
65%

Ez így tök hülyeség.

Attól, hogy valaki változtat a kinézetén még nem fognak "kapkodni" érte. Sőt, manapság senkiért se kapkodnak, mert az zaklatásnak minősül és civilizált európai fejjel nem lesz vonzó az az ember aki mögött 3 nő fut.


Másfelölről a személyiség még mindig számít! Tehát attól, hogy kipippantod magad még nem leszel kevésbé ellenszenves, ha folyton szidod a nőket vagy bármilyen tipikus gyűlölködő incel hozzáállást tanusítassz,

2022. jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
88%
Eleve a szó jelentése ezt magában hordozza.
2022. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
77%

elvileg csak az hívhatná magát incelnek, aki mindent megtett, és így se lett eredménye


aki pl. kövérség miatt nem talál barátnőt, nem incel

2022. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
83%

Az hogy mi számít "mindennek" eléggé meghatározhatatlan

Ki mire képes ugyebár, rohadtul nem mindegy

2022. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
69%
Ha incel, akkor biztosan nem tett meg mindent.
2022. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
27%

A hajamon valtoztattam, az oltozkodesemen is neha szoktam. Jol fizeto munkahoz nincs protekciom es a csaladomnak sincs.



38F incel

2022. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
83%
Igen, én. Mindent megtettem amire lehetőségem volt, de semmi.
2022. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
73%

Nekem egy ismerősöm volt, aki szerintem incel kategóriába esett.

Ő életmódot váltott, 1 éve kondizik heti 3szor és 2 éve pszichológushoz jár. Ég és föld a különbség kinézetre és mentalitásra is.

2022. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
80%

#7

Mire volt lehetőséged?

2022. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
78%
9. lehetősége volt sírni gyakorin
2022. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!