Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a 35 év feletti nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 35 év feletti nők, akiknek se komoly kapcsolat, se gyerek, reménykednek még valamiben?

Figyelt kérdés
Vagy rájöttek, hogy ez a hajó már elment!?
2022. jún. 18. 11:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
74%
Kinek kell ma már gyerek? Hülye lennék szétbaszni az életem ilyenekkel
2022. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező,jól látod.

Ezek a nők a kövérség, puhány városi életmód miatt, már szülni sem tudnának.annyira ki van a testük a sok édesség,tv nézés miatt.

2022. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 justdoit60 ***** válasza:
19%
11, kár, nagy kár, hogy apádék annó nem így vélekedtek.
2022. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
71%

13

Apámék idejében nem haldoklott a bolygó attól a sok selejttől, amivel tele lett baszva.

2022. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 justdoit60 ***** válasza:
11%
És biztos jobb lesz, ha nem szülsz gyereket, attól biztos nem fog haldokolni. Meg biztos számít a te nem szülésed a másik 8 milliárd között :D
2022. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
76%
Én irigylem az ilyen nőket, pedig nekem van fèrjem, gyerekem.
2022. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
78%

15

Tele van a világ szingli anyákkal. Lefelé tartunk anyagilag a lejtőn. Emellett van ezer jobb dolgom is személy szerint. Komolyan annyira egoista vagy, hogy azt hiszed, azért nincs egy nőnek ma gyereke, mert nem talál egy herét hozzá? Remélem csak viccelsz.


Nem remegnek már annyira az emberek egy pulya miatt, hogy tragédia legyen, ha nem jön össze. Sőt, normális ember ha akar is, csak akkor gondolkodik ilyeneken, mikor megvan hozzá egy ideális helyzet, nem pedig össze vissza vergődik, hogy valaki végre felcsinálja.


Ma már a gyerek és a férfi is amolyan desszert: nincs rá szükség. Ha jó, csak akkor kell, egyébként nem ér annyit, hogy bárki kifejezetten teperjen ezirányba.


Kell a fasznak

2022. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%

És ezt úgy mondom, hogy egyébként foglalt vagyok. De nem lennék az, ha csak szar és szar között választhattam volna.


Mondjuk gyereket ettől függetlenül nem akarok, jó életem van, megvan a szabadságom és a biztonságom egyszerre. Ezt egy gyerek csak tönkrebaszni tudná, nem felvillanyozni. Én meg nem azért dolgoztam, hogy utána ezzel kínlódjak. 😂

2022. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az is jó lett volna. Ha ők attól boldogabbak lettek volna, főleg. De ők gyereket akartak és lett egy gyerekük, aki mára sikeres felnőtt. A te szüleid ebből csak az egyiket tudják elmondani magukról max. Bár az sem biztos, hogy nem csak a társadalmi nyomás miatt maradhattál. :)
2022. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre még - hála Istennek- nem kötelező sem házasodni, sem gyereket szülni. Ezért nem is kell egymást szidni. Aki akar az szüljön, de aki nem annak is hagyjuk már meg hozzá a jogát, hogy ne legyen neki. Hányan vannak akiknek sem a házasság sem a gyermekvállalás nagyon nem lenne való, csak ezt nem képes önmagától belátni.
2022. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!