Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a 35 év feletti nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 35 év feletti nők, akiknek se komoly kapcsolat, se gyerek, reménykednek még valamiben?

Figyelt kérdés
Vagy rájöttek, hogy ez a hajó már elment!?
2022. jún. 18. 11:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

Napi f@szjankó kérdésünket olvashatták.

Mi az, szűz maradtál pasiként és szeretnèd, ha másnak is sz@r lenne?

2022. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
1. Napi 35 év feletti egyedülálló senkinek nem kellő besavanyodott női kommentelőnket olvashatták.
2022. jún. 18. 12:07
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem így van. nagyon nem...vannak akiknek később jön. Én szívesen ismerkednék ilyen nőkkel. F
2022. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%

Ha akartam volna komoly kapcsolatot és/vagy gyereket akkor már rég lett volna, a 20-as éveimben szültem volna.


De nem akarok komoly kapcsolatot, nem éri meg az elköteleződést számomra, nem akarok alkalmazkodni senkihez. A gyerekeket meg soha nem szerettem, konkrétan kiráz a hideg a kis nyeszlett testüktől és a buta tekintetüktől, a visító hangjuktól frászt kapok, egy kígyót meg előbb fognék meg mint egy sz@ros pelenkát. Le lehet ezért oltani, de nem tehetek róla, hogy zsigerből taszítanak.


Ettől persze nem bántom sem a gyerekeket sem a gyerekes anyákat/apákat, ez csak az én véleményem, amit nem szoktam hangoztatni.

2022. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
*Ja, és 37/N
2022. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 justdoit60 ***** válasza:
29%
4, gratulálok! Remélem legalább kígyót sokat fogsz :D
2022. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

Arról hallottál már hogy vannak akiknek nem lehet gyerekük, pedig szerettek volna? Erről nem tehet senki! És olyan is van aki szeret egyedül élni, mert ezt szokta meg. És NEM, nem azért mert csúnya, hanem mert jobban szeret a saját ritmusában élni, nem szeretne kompromisszumokat kötni, ő szeretne dönteni a pénzügyi helyzetéről, ő szeretne rendelkezni a testével stb....(ami ugye egy párkapcsolatban közös döntés lenne).

És rohadtul NINCS megkeseredve, hanem k*rva jól elvan, és a szexhiányt is tudja "orvosolni" ha akarja.

NEM minden 35 feletti nő érzi sz*rul magát attól, mert egyedül van.

Te azt hiszed hogy mindenki kapcsolatfüggő?

Van egy réteg akik még keresnek kapcsolatot ami teljesen jó, tegyék azt. De vannak akik nincsenek megkeseredve (jól érzik magukat), de nem akarnak mindenáron valakivel együtt lenni. A szabadságnak is van jó oldala (persze rossz is, mint minden másnak).

2022. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert te 30-40 évesen is csak undort keltesz a nőkben kérdező… gyenge próbálkozás visszavágni.
2022. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
7. Nyilván azokra gondoltam, akik akarnának kapcsolatot meg gyereket is, de annyira szefosok/elviselhetetlenek, hogy nem jött nekik össze. Nyilván van egy minimális százalék akik tényleg nem akarnak semmit, de a legtöbb ilyen korú szingli nő csak azért beszéli ezt be másoknak (jaj függetlenség meg szabadság blabla) meg magának, mert szégyelli, hogy ez ennyi volt, itt a vége!
2022. jún. 18. 12:40
 10/28 anonim ***** válasza:
78%

Ha annyira akar gyereket


1.Szül 20-25 évesen.

2.Szül most, kapcsokat nélkül. Az "apának" nem is kell tudnia a dologról.


Ennyivel előnyben vannak a gyereket akaró nők a gyereket akaró férfiakkal szemben.

2022. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!