Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miert nem hajlandoak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miert nem hajlandoak elismerni h a penzzel is meg lehet fogni őket?

Figyelt kérdés
2022. jún. 6. 08:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%

Egy minimális egzisztencia, vagy legalábbis jó pénzügyi kultúra nem árt... ne fogok 400+-os fizetéssel, középvezetői státusszal összejönni olyan emberrel, aki otthon nyíg segílyen vagy anyut pumpolva, hogy "milyen nehéz elhelyezkedni a piacon", és közben meg válogat a munkák között, hogy "jaaaaaahahaaaaaaj, itt telefonálni kell, azt úúúúúútáááááloooom", "ez meg háromnegyed óra utazásra van, én max. fél órát akarooooook". Viszont ha már akár egy minimálbér megvan, önmagát el tudja tartani (és itt jön az be, hogy nagyon nem mindegy, milyen fizetési kötelességei vannak az illetőnek... albérlet, gyt, hitel / tartozás, tartós betegség stb.), nem engem akar pumpolni (én szívesen fizetek többet, akkor, ha ez nincsen kierőszakolva vagy manipulálva belőlem), akkor már oké.


Voltam olyan randin nemrég, ahol a pasas pár elejtett fél szavából ki lehetett sakkozni, hogy van mit a tejbe aprítania, de azt mondtam, kösz, nem, mert személyiségre, életvitelre, értékrendre annyira távol voltunk egymástól, hogy nekem kínszenvedés lett volna vele egy kapcsolat. Szóval engem nem lehet csak pénzzel kenyérre kenni, a személyiség fontosabb.

2022. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Minden nő érdek nő.

Aki nem az buta

2022. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
69%

22

Minden EMBER érdekember! Érdked olyannal lenni, akit szeretsz!

2022. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
20%
Amit te vagyonnak gondolsz és kikaparsz, az szerintük jogos minimum. Nekik az jár mert pin@ van a lábúk kőzt.
2022. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
72%
#22-es Én akkor nagyon buta vagyok.
2022. jún. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!