Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miert nem hajlandoak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miert nem hajlandoak elismerni h a penzzel is meg lehet fogni őket?

Figyelt kérdés
2022. jún. 6. 08:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
69%

Vannak férfiak, akik egész életükben legszívesebben 17-18 éves kiscsajokat kefélnének, amúgy sz.rba sem veszik a nőket, meg vannak olyanok, akik mély összekapcsolódásra és stabilitásra vágynak velük egykorú nőkkel.


Ennek ellenére én most akkor úgy döntök, hogy átvedlek általánosító, fekete-fehérben gondolkodó kisgyerekké, és felteszem a kérdést:


A férfiak miért nem hajlandóak elismerni, hogy képtelenek a szerelemre, és valójában csak tinikkel szeretnének szexelni?

2022. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%

Hogyha prostit keresel igen, elég csak a pénz, ugyanakkor az ilyen nőktől ne várj hűséget, mert amint elfogy a pénzed, elhagynak.


Barátnőhöz több kell és nem is lép le az első adandó alkalommal, hiszen érzelmi alapú a kapcsolat.

2022. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
21%
12. Egyetemet végzet és jól kereső férfiakra igaz az állításod csak.
2022. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
28%
13. Én nem akarok tinikkel szexelni, ellenben pontosan velem egykorú nővel sem szeretnék lenni. Most 29 éves vagyok és nagyjából olyan 22-25 éves csajokkal ismerkedem. Ugyanígy ha pl. most 35 éves lennék, akkor olyan 25-32 éves nőkkel ismerkednék főleg.
2022. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
52%
És te miért nem ismered be magadnak, hogy neked olyan nő kell, akit nem a pénzeddel lehet megfogni?
2022. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%
Én állásinterjún el szoktam ismerni. Ha valaki rávágna 200 ezret a jelenlegi béremre ugyanezért a munkáért (esetleg extra előrelépési lehetőségért) cserébe, már nyomtatnám is ki a felmondólevelem a cégnél.
2022. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
29%
Ja, te párkapcsolatra gondoltál... Azt nem tudom, nem vagyok lúzer, azoknak futja csak pénzből társaságra
2022. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17%

Alien Delon.megmondta.

"Minden nő egy K...a, csak mindegyik másért bax.ik

2022. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%
R#18: akkor megérdemelten töltötte / tölti az élete utolsó harmadát frusztráltan és boldogtalanul egy olyan világban, amely egyre ellenségesebb az olyanokkal, mint amilyen ő.
2022. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
4%

18as vagyok. Szerintem csak őszinte volt.

Nem igazán létezik olyan nő aki teljesen érdek nélkül megy bele

2022. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!